Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HomeBrew app se nepripoji k AP


Sc0uT

Otázka

Kdyz se chci jakoukoli HB aplikaci pripojit (pspssh, afkim,vnc...) pripojit tak koncim na 2 kroku ze 4.

FW mam 5.01-M33 s poslednim updatem (proste njevovejsi VFW co je), 1,5 kernel patch, PSP fat.

pripojeni mam nastavene. Cokoli co je normalne sony aplikace tak se mi pripoji bez problemu (prohlizec,radio).

Sifrovani WPA-PSK AES + DHCP (router je nastavenej proste spravne :) )

Otazka zni proc se mi to nepripoji? PRoc to konci na 2 kroku ze 4, a hodi to hlasku ve stylu ze se to nemuze k danemu AP pripojit. Pricemz offiko aplikace s tim nemaji problem.

Myslim ze pouzivane apps mam ve spravnych verzich ale jistej si nejsem, vse hledam pro 1.5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nemyslim. Hned jak mi PSP prislo tak jsem tam nacpal nejnovejsi FW.

A Nastavoval az pak. Nicmene tenhle krok jsem udelal taky. Nemluve o tom ze origo apps od sony slapou naprosto bez problemu.

Napada me ze by to mohl mit na svedomi prave novy FW. Zatim do toho moc nevidim ale asi je potreba odlisovat aplikace delane pro 1.5 kernel a 1.5 FW. ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

OK, ale pojede to pokud mam CFW 5.00 M33 s 1.5 kernelem?

Tusim ze konkretne PSPSSH(pro me docela dulezita a hodne vyuzitelna appz) sem pouzil nenovejsi co sem nasel na webu. A neslapal :(. Nahravano do adresare GAME150.(GAME delalo totez tusim) REcovery menu prepnuto na 1.5 kernel. (pak je tam jeste 5.00 ale pro to jsem videl mozna tak "XMB"+"HOLD+")

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ted jsem na to kouknul again.

Vzal sem konkretne AFKIMa nejnovejsi verze.

Verze pro FW 4.xx logicky spustit nepujde

Verze pro FW 1.5 spustit jde ale pak se zepta k jaky wifi chci pripojit odcvaknu, kontrolka na WiFi se rozsviti plus hlaska "connection state 2 of 4" nacez LED zhasne plus hlaska "connecting to WiFi failed"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevim ale tusim ze kdyz neco je delany pro 4.xx tak 5.00 M33 to neda. A dokonce jsem to i zkusil.

Mozna se to da prirovnat k tomu kdy budes chtit pusti na WIN95 program pro 64bit Vistu. (ackoli to je spatny prirovnani 64b Visty maj par knihoven 64b a zbytek 32b. :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu