Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Registrace xbox live


pruzkaty

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zaregistroval jsem se na xbox live ale pri registraci mi to ve State nenabidlo Czech rep., tak jsem dal USA a ZIP co de i mesto taky americke.

Jde to nejak zmenit? Nikde jsem nenasel jak. Nasel jsem jen zmenu ZIP code a mesta, ale ne statu.

Diky

myslím že to nejde ... a proč to chceš zmenit? není důvod to měnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No jen tak pro poradek :-) Nebude jim to vadit treba pri reklamaci??

Mel bych k tomu jeste par dotazu:

1) kdyz mam ten live ucet , tak ten je vlastne na internetu ne na pametovce, tak to se savy ukladaji na internet?

2) jak je to pak s hranim offline?

3) je mozne vytvorit na jednu konzoli vice live uctu, nebo je to vazano konzole = live ucet + gold?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

S tou reklamaci asi ne,ty ses niak nevrtal v softwaru ani hardwaru ten ucet je pouze virtualni jim to bude jedno

1, savy se ti bezne ukladaji na HDD/pametovku

2,i kdyz jsi zaregistrovany muzes hrat normalne offline (jako kdyby jsi nebyl registrovanej na live)

3,nezkousel jsem:) snad ano ale kazdy si musis platit vzlast,a ten gold ucet urcite ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Presne tak CR neni podporovanou zemi xbox live , ale muzes si zalozit vlastni ucet na US nebo UK accountu ...

Je to sice nepovolene , ale maji to tak vsichni :D

Muzes za to dostat i ban , ale zatim o nikom nevim kdo by ho za tohle dostal :D

něco jsem četl že to microsoft povolil se registrovat jako američan(např)

jinak ten zdarma gold jde myslim jenom 3x na jedné konzoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu