Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

LCD nebo PLAZMA??


zlatokop.zas

Otázka

Ahoj chci si koupit TV LCD nebo PLazmu,chtěl bych do ní zapojit jak XBox(hdmi) tak PC vubec nenic nemuzu sehnat strasne drahy mam max tak 6000-10000kč víc opravdu do TV nenarvu pověsil bych si jí na zed takže POtřebuju helpnout co by jste doporučovaly za televize v rozmezí 0-10000kč ale musí mít HDMI a aby nebyla malinka.tak něakou uhlpoříčku 18-19 ?? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ja zadny nevidel ale jestli tu je tak sry jenom sem se chetl zeptat co se nejvic hodi k XBOXu?Neaka Bila PLazma nebo Lcd v dobry cene s hdmi a tv tunerem pls do 10000kč koukám ana net a budto jsou jako strsna velka sirka a maly na vysku nebo jsou jak moje mala ruka :(

TO D@w3:Chtěl bych tam Tv tuner jako abych tam napjil compa a xboxe a měl tam i telku abych nemusel stat od stolu a zapnout xbox na TV pka pc na monitor a když chci Tv tak musim zas vypnout Xbox a kdybych to mel vse na jendom tak se mi to zda takovy lepsi a hezci Proste 3 in 1 XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hmm tak to se budeš muset rozloučit také jsem nic nenašel zkus počkat na Vánoce třeba ti rodiče přispějí více co jsem našel tak tohle na tom by ti vadilo asi tak co? :)

http://www.alza.cz/lcd-panel-s-tv-tunerem-lg-flatron-m1994d-pz-d102672.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hmm tak to se budeš muset rozloučit také jsem nic nenašel zkus počkat na Vánoce třeba ti rodiče přispějí více co jsem našel tak tohle na tom by ti vadilo asi tak co? :)

http://www.alza.cz/lcd-panel-s-tv-tunerem-lg-flatron-m1994d-pz-d102672.htm

JO tak ale pozor měl jsem tuto jen větší uhlopříčka a tak hnusný obraz jsem v životě nevidel a určitě je podle mě blbost kupovat na netu TV když nevíš jakej má obraz HDMI není všechno aby jsi nelitoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu