Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový xbox elite první dotazy


Steel

Otázka

dobrý den dnes mi přišel nový xbox elite .Když jsem ho zapl dotázal se mě na jazyk zadal jsem english a pak na locality dal jsem United States je to dobře?Někde jsem četl, že kdybych dal Czech republic tak by mi na live nesli nejaké videa atd. Dále pak to chtělo nějaké nastavení obrazovky zkoušel jsem to jen na televizi v obyvaku tak jsem tam neco nastavil a chtel bych se zeptat, když dostanu na vánoce nový monitor, jesli se mi to nstavení změni samo, nebo jesli to budu muset nějak změnit..Nebo jesli to vubec pujde změnt .) budu mít LCD Samsung 24" a zkoušel jsem to na staré televizi .Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ok takze nevadi jakou jsem zadal lokaci jesli ne tak muzete klidne lock .

Shifter Xbox mam ale dnes semm ho dostal a na 5 min sem si ho vyzkousel jesli funguje a pak mi ho rodice vzali a dostanu ho az na vanoce takze na nejaky navod sem se ani nekoukal

Hm, potom se divim ze jsi nezalozil topic jak se xbox pripojuje k tv, jak se ma drzet ovladac a jak se to zapina (verim ze tebe by napadl delsi seznam). Kdybys mel o ten navod zajem, urcite si ho dokazes najit. Do Vanoc mas dost casu na precteni.

lock

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Sak dpc aj kdybys to tam zadal tak to muzes pak zmenit , nektery lidi fakt nechapu , nekdy clovek fakt zasne :D

Treba vcera za mnou prisla zenska , tak 25 let a prej :

Dobry den mate tu Playstationa ? Ja na to : Jakeho ?

Ona : To je je jedno

Ja : Mame Playstation 2 a 3

Ona : Jeee to uz je i trojka ?

Ja : ano

Ona : a nejake jine tyhlety hraci skrinky ?

Ja : (uz znacne rozesmaty skoro ) :D Ano Xbox360 , Nintendo Wii atd.

Ona : aha no tak ja si to musim rozmyslet :D

A to je jen priklad , s hnupy se setkavam denne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu