Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zamrzání her


o_O

Otázka

Zdravim,

chci se zeptat, zda-li si pocitate, kolikrat vam jaka hra kdy zamrzla, ci alespon mate obecny prehled? A vubec - stalo se to nekomu z vas, aniz by se nejednalo o predzvest neceho zavaznejsiho (RROD)?

Dnes jsem hral Spiderman: Web Of Shadows a hra mi v pulce mise zamrzla tak, ze jsem musel rucne restartovat Xbox - tohle je vubec poprve co se mi neco takoveho kdy stalo.

Muze na to mit vliv novy dashboard, pripadne to, ze mam flashlou konzoli a hraju jen backups? Anebo se tohle cas od casu stane komukoliv?

Diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

spideyho web of shadows si budu teprve "porizovat" takze u nej teda nevim jak to je se zamrzavanim ale zatim mi xko zatuhlo tusim jenom dvakrat ale ani jednou sem nemusel vytahnout xko ze zdroje nebo ho snad restartovat,jenom sem se vratil do dashboardu...a samozrejme na zasekavani hry muze mit taky vliv stav disku ale to je snad kazdymu jasny :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ROD- Ring Of Death spíše označováno RROD

mě zamrzla hra dvakrát ....jednou myslím, že timeshift a jednou to následovalo ROD :D

btw co se tu vlastně řeší...hry zamrzají na všem...ps2, psp, ps1, wii, ps3, x360 stalo se mi snad na všem že prostě hra zamrzla....i na pc...takže co se tu řeší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to zjevne tak. Hra mi zamrzla uz podruhe, nikdy jindy se mi to nestalo. Musim podtknout, ze se to tyka rls Spider.Man.Web.of.Shadows.RF-XBOX360, ale co jsem procital diskuze, problem je spolecny vice hracum, napric platformami.

Poprve pri misi niceni kingpinovych mechu, podruhe pri likvidaci lihni symbiontu. :) Hra se navic obcas docela neprijemne zaskuba na nekolik sekund (framerate issues).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ROD- Ring Of Death spíše označováno RROD

mě zamrzla hra dvakrát ....jednou myslím, že timeshift a jednou to následovalo ROD :D

btw co se tu vlastně řeší...hry zamrzají na všem...ps2, psp, ps1, wii, ps3, x360 stalo se mi snad na všem že prostě hra zamrzla....i na pc...takže co se tu řeší?

To mas pravdu jen tak mimochodem gothic 3 me na pc zamrzl asi 20x (behem par hodin) :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já už jsem měl RROD, ale nechal jsem Xko vychladnout a fungovalo dál. Nyní mi začalo zamrzat při různých hrách, tak řeším reklamaci. Je tu někde thread o reklamacích a závadách na Xku, nemůžu ho najít. Díky L.

Mam podobny problem a zjistil jsem, ze je nejak podezrele potichu tj netoci se vetraky, takze reklamacka SOFTCOM, uvidim jak to probehne, pak napisu info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu