Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

XBOX a DVI


Diskomuz

Otázka

Čus, sorry za blbou otázku, ale koupil jsem si nedávno xboxe a připojil jsem si ho na LCD monitor pomocí kabílku na DVI.... Ale celkem mě zaujalo že ten obraz je má ošklivé rozlišení(Zkoušel jsem jen Halo3), to je asi tím že je to jen přesDVI asi že? Zkoušel jsem v menu měnit rozlišení ale nemá to na to asi vliv co? :D Díky za váš čas, který jste museli strávit touto hloupostí XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ježiš co to tu kecáte DVI a HDMI to samí jste blázni rozdíl jak prase co takhle se podívat do tutorialu pro začátečníky a ještě mi řekněte jak do monitoru který nemá HDMI zapojíte HDMI to jsou věci

Nenapsal typ monitoru a jestli má HDMI takže to nemůžeš říct a DVI-I dokáže vykreslit podobné rozlišení jako HDMI nevím jak je to s kvalitou obrazu neměl jsem tu možnost ozkoušet... ale velikostí rozlišení podobné... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jak už psal tejklin na monitor existuje pouze VGA HD AV kabel který má D-SUB a tel lze připojit bud k monitoru nebo LCD TV(pokud má D-SUB)a jediný kabel vga který podporuje Full HD je ten od microsoftu pokud se teda nepletu levnější napodobeniny sice propojíte s monitorem nebo tv ale kabel se chová jako obyčejný av kabel

(oprava:Nejen od microsoftu zobrazuje fullhd zaspal jsem dobu ale tak tomu odpovídá cena)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jak už psal tejklin na monitor existuje pouze VGA HD AV kabel který má D-SUB a tel lze připojit bud k monitoru nebo LCD TV(pokud má D-SUB)a jediný kabel vga který podporuje Full HD je ten od microsoftu pokud se teda nepletu levnější napodobeniny sice propojíte s monitorem nebo tv ale kabel se chová jako obyčejný av kabel

(oprava:Nejen od microsoftu zobrazuje fullhd zaspal jsem dobu ale tak tomu odpovídá cena)

Full HD podporuje i ten co jsem postoval vyse.

Neco na pocteni http://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=14223

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu