Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

G Firmware


Johny1994

Otázka

Dneska jsem se byl podivat po PSP, dival jsem se v Elektroworldu.

V Electroworldu jsem na krabici uvidel ono spatne pismenko G, takze flashnout nepujde? mozna bych mohl pozadavat o vyzkouseni a zjistit jaky ma firmware ale toho Gcka se celkem bojim :(, cetl jsem ostatni topiky ale moc veci jsem nepochopil :) kdyz to ma firmware 3.95 tak ma take pismenko G nebo mensi? stejna otazka plati pro firmware 4.00 a 4.01 jestli jsem to pochopil tak u techto flash jeste jde - nejde az od 4.05 ale vsechny maji pismenko G... je to tak? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dneska jsem se byl podivat po PSP, dival jsem se v Elektroworldu.

V Electroworldu jsem na krabici uvidel ono spatne pismenko G, takze flashnout nepujde? mozna bych mohl pozadavat o vyzkouseni a zjistit jaky ma firmware ale toho Gcka se celkem bojim :(, cetl jsem ostatni topiky ale moc veci jsem nepochopil :) kdyz to ma firmware 3.95 tak ma take pismenko G nebo mensi? stejna otazka plati pro firmware 4.00 a 4.01 jestli jsem to pochopil tak u techto flash jeste jde - nejde az od 4.05 ale vsechny maji pismenko G... je to tak? :)

kdyz mas u 3.95 G tak to nevadi ne ? :D

nebo to muze bejt jakejkoliv firmware ale nesmi tam bejt to G ? xD mam v tom take gulas a resim stejnou otazku jakoy ty.. zitra se hodlam take vydat do EW pro psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mam v tom porad castecny gulas :)

PSP co pujde flashnout ma napr puvodni firmware 3.95 a pismenko G, a psp co nepujde (snad zatim) flashnout ma firmware 4.01 + a pismenko taky G?

Na to "slavný" G se vykašli:) Já minulej tejden koupuil PSP s tím G ale s OFW 3.95 a flashnout šlo. A na netu bych nic nekupoval je to o držku. No a v obchodě si to PSP puč a podívej se do System info, zjisti OFW a když to bude max 3.95 tak to ber:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
omg,asi nevite ze pandora flashne jakejkoliv fw,no joooo....ono se totoiz jedna o ot ze PSP s temahle firmwarama maj "PANDORA ODOLNOU ZAKLADOVKU" -boo yeah to je ono,jde to jakou ma to PSP zakladovku,ne fw ale to byste o tom museli aspon trosicku enco cist ;)

Fakt jo, seš moc hodnej kluk žes nám to řekl:roll:

Ty nový základovky ale rozjedou OFW 4.xx a výš takže když máš OFW do 3.95 tak to flashnout pujde. Příště neházej machra ty BOO YEAH, to si dělej na mamu třeba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu