Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

zle psp?


dhawk

Otázka

Cawte,

neviem ci mam reklamovat PSP alebo to je v poriadku, mozete mi pls pomoct? stalo sa mi toto: Vcera vecer som sa hral na PSP a zvuk som mal na sluchatkach. mal som tak 30 per. nabitu bateriu.hram sa a zrazu bum. PSP sa mi len tak vyplo. Zapnem ho a nabehne hra.Tak 10 min sa este hrajem a bum. Znova sa vyplo. Len tak. zapnem ho a hrajem este 2min kym sa mi nevybije baterka. Vzdy ked sa mi PSP vyplo a ja som ho zapol, zvuk sa minimalizoval. Pocas hrania som ho mal dost hlasno

(Za zmienku by mozno stalo ze pocas hry mi zvuk obcas seka) Tak som si povedal: "ok, ved sa nic nedeje. Dufam. Je to zrejme len baterkou." Ale na druhy den, som mal baterku asi na 70per. a hral som tento krat bez sluchatiek. Zvuk som mal celkom hlasno. Hrajem, a pri loadingu (predtym to bolo pocas hry a pri loadingu) mi hra sekla. Vyplo sa PSP. ked som ho zapol, zas bol zvuk na minime. Mam verziu PSP 2.50 neupravenu a hrajem s originalnym UMD discom Prince of Persia Warrior Within.

Mam ho reklamovat alebo sa to stava?

Za odpoved vopred diki.

dhawk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

mno nevim nemas treba poniceny nebo poskrabany UMD jinak zkus to hodit na 2.71 a tam zkus naky ISO a jestli ti i to bude blbnout tak zbyva jedine reklamace jinak nechapu taky proc jsi na FW 2.50 jestli ses legal a jestli nejses tak o duvod vic jit na nakej Custom FW a nebo aspon na FW 2.71 pokud se bojis DG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mno nevim nemas treba poniceny nebo poskrabany UMD jinak zkus to hodit na 2.71 a tam zkus naky ISO a jestli ti i to bude blbnout tak zbyva jedine reklamace jinak nechapu taky proc jsi na FW 2.50 jestli ses legal a jestli nejses tak o duvod vic jit na nakej Custom FW a nebo aspon na FW 2.71 pokud se bojis DG

nie, mam PSP iba chvylu a nemam este kartu. Za par dni mi dojde 2GB (teraz mam 64MB z telefonu) a potom idem na 2.71, downgrade, a custom FW. Ale to UMD neni poskrkane. Vlastne ho z PSP ani nevitahujem. Nemoze to byt chyba PSP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu