Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ban


Amper

Recommended Posts

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ten ban ti podle mě pořád musí dát někdo živý, nedává je úplný automat - máš štěstí, ti s banem měli smůlu. Tebe to může potkat při další várce, nebo taky nemusí. Nestěžuj si a doufej že ti to vydrží :)

Jde to nejak napravit, treba za smazu vsechno o Mirror Edge?

Jinak mirror edge vysel 11. v americe u nas 14. Mam sice PAL verzi, ale treba to nevadi a kuli tomu ban nedaj.

Edit: Jete bych se zeptal, jake je omezeni banu ? Jenom to ze si nezahraju multi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne nejde... jedině smazat celý profil...

když dostaneš ban tak se nebudeš moct připojit na Live tj. nebudeš moct stahovat obsah z Live ani hrát online

A t ochces rict, že když smažu profil a vytvořím si jiny tak BAN nemam? To je to tak jednoduchy? Ja myslel ze BAN dostane cela konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne pokud dostaneš ban potřebuješ unban přes chip ... ale když mu chceš předejít tak hrát na jiném profilu ;)

a jak je to složitý popřípadě kolik taková sranda stojí, žil jsem v domnění, že pokud dostaneš ban tak jediná možnost je výměna mechaniky, jak to tedy je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak je to složitý popřípadě kolik taková sranda stojí, žil jsem v domnění, že pokud dostaneš ban tak jediná možnost je výměna mechaniky, jak to tedy je?

Mechanika s tim moc docineni nema. BAN je ulozen v EEPROMCE xboxu.

Mam dve otazky,

1)pokud jeste ban nemam, ale cekam ho, tak by stacilo si vytvorit jiny ON line xbox live profil a tady ten starej uz nepouzivat. Tim bych mel banu predejit. Protoze to chapu tak, na na microsoftu udelej profilu BAN a ten po prihlaseni rekne konzoli ze je zabanovana a ta si to zapise do eepromky. Mam pravdu?

2) kdyz vysel mirrors edge v americe 11. ale u nas az 14 a ja ho hral, tak byme zabanovat nemuseli ne? Sice mam IP z evropy, ale prece podle ACHIEv. nepoznaji jestli mam PAL nebo NTSC verzi, takze jsem si ji mohl klidne dovest z ameriky, nebo proste nejak sehnat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom pro INFO nebanuje se profil ale ID konzole muzete mit treba 20 profilu:-) a Ban platit pro vsechny

To ano, ale babuje se tak, ze se prihlasis a do EEPROM se zapise ze mas ban, a jde o to jestli se to zapise jen pri prihlaseni k uctu kde zjistily zes mas neco jinak, nebo na kazdem.

Protoze pokud je to podle achievements, tak mi to prijde trosku divny.

Protoze spousta lidi hraje u kamosu a prenasi profili na pametovce a tak ruzne. A kdy si vemem priklad ze doma hraju nelegalni hry a dostanu BAN zrovna kdyz budu hrat u kamosa, tak to zabanujou konzoli jemu? to je prece blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já počkám až to utichne a až pak se připojím... těžko za to budou třeba za 2 měsíce ještě banovat...

no zalezi na tom jak bude nastaveny novy dshboard jestli ho nastavi s nejakou ochranou ktera si bude automativky overovat achivmenty online tak si myslim ze nepomuze pockat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom prispevek pro danteho nekteri tu pred pul rokem ani pred rokem nebyli myslim ze to nebylo spatne info na to aby jsi ho zamknul je jich tady o dost vic.

--------------------------------------------------------------------------------------

no to enmuzu slouzit to jsem nezjistoval jestli se nejak uklada datum u achivmentu ja mam treba na konzoli nastaven datum 20.11.2005 nejak jsem si ho jeste nepredelal takze me by museli bannou hned :) podle me to je nejak vnitrne u tech achivmentu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taková otázečka,,můžu si zahrát mirrors edge,když si vytvořim novej profil a až to dohraju tak smažu,a až se příště připojim na live tak by tam nemělo nic bejt ne?

Staci kdyz ho budes hrat jako v offline profilu.

Jinak jsem ho hral v online a zatim ban nemam.Kazdopadne zitra vychazi, tak pro jistotu ten den pockej a nemas pak co resit,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu