Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ban


Amper

Recommended Posts

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja jsem take hral mirror pred vydanim, a radsi jsem prestal pouzivat xbox live profil a vytvoril jsem jiny.

no taky jsem si ho zahrál protože vyhrožovaly jenom gow2 ... ale já vytvářet novej profil nechci bo mám na tom mojem asi 14000G xD ale nějak mi to hlava nebere ... jak by mohli přesně zjistit ...že jsi to hrál před vydáním když si nebyl on-line ... pokud vím tak když xbox vypojíš od elektřiny tak se ti resetuje čas ... takže tam nemůže být nějaká baterka pro udržování času atd... teda aspon mi to takhle dělalo na mojem premium bez HDMI xD

EDIT: no i nové verze to dělaj... ... vypojil jsem to asi na minutu ... a skončilo mi to na 13:00 - 12:00 +1 (berlin mám nastavený jako časové pásmo)

a den 22.11.2005

EDIT2: ale ted mě napadla jedna věc ... že by xbox registroval to resetování času , chvíli když je bez elektřiny ... takže pokud on ho nevypojil do tý doby než spustil live ... tak je dost možný že to takhle zjistily (hele nejsem odborník ale přemýšlím logicky xD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no taky jsem si ho zahrál protože vyhrožovaly jenom gow2 ... ale já vytvářet novej profil nechci bo mám na tom mojem asi 14000G xD ale nějak mi to hlava nebere ... jak by mohli přesně zjistit ...že jsi to hrál před vydáním když si nebyl on-line ... pokud vím tak když xbox vypojíš od elektřiny tak se ti resetuje čas ... takže tam nemůže být nějaká baterka pro udržování času atd... teda aspon mi to takhle dělalo na mojem premium bez HDMI xD

EDIT: no i nové verze to dělaj... ... vypojil jsem to asi na minutu ... a skončilo mi to na 13:00 - 12:00 +1 (berlin mám nastavený jako časové pásmo)

a den 22.11.2005

No urcite je to blbost, to by mely nedomysleny, vypadl by proud, ty sis pak zahral hru s datumem drivejsim, nez byla vydana a oni ti dali BAN. Urcite to delaji jinak.

Chapu, kdyz nekdo dostane BAN kuli tomu kdyz hra nevysla, hraje ji a je online pripojenej na LIVE. Ale jinak, ze by to delali zpetne, tomu nevetrim.

Spis si myslim, ze kdyz jsem hral mirror s pripojenym LIVE, a BAN jsem nedosta, tak zpetne ho ani nedostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale napadla mě věc jak zachránít G možná i savy ... ale je třeba být už registrovaný na live ... a obnoví se vám profil od posledního připojení na live

je potřeba vědět mail kterým ste se registrovaly na live a heslo ... pak už jenom stačí smazat profil založit se stejným nickem ... a a při registracci se vám objeví že už jeden takový je nick na live tak dáte recovery gamet...(nevim jak přesně to tam je ) pak jenom dáte ten mail a heslo ... profil se vám stáhne z live (ale ne savy tak si je nechejte)

a můžete zase hrát

EDIT: ale jen jestli se to ověří že se dávaj bany za to že si zahrajete hru před oficiálním vydáním off-line

EDIT2: sice fakt nechápu jak to můžou zjistit (jedině tak jak jsem napsal v předchozím příspěvku EDIT2 ... teda jestli vám někdo z microsoftu nečumí přes rameno xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

COD 5 i GOW 2 už jsem hrál mnohem dříve po multáku jen co vyšli:D ale včera jsem je nehrál:)

i zabanovanej xbox se dá koupit pokud někdo nehraje po live

lol ty seš ocas xD ... ono to totiž vyšlo dneska ... a já to hrál včera offline ... a tedka nevim estli je bezpečný jít s tím na live nebo obnovit si polední připojení ještě bez těch her měl bych -300G :( xD

EDIT: tak počkej .. až dneska si začal toho coda hrát nebo si ho hrál dřív nějak jsem to nepochopil xDY(sry za mou demenci ale já se v tom zamotal xD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol ty seš ocas xD ... ono to totiž vyšlo dneska ... a já to hrál včera offline ... a tedka nevim estli je bezpečný jít s tím na live nebo obnovit si polední připojení ještě bez těch her měl bych -300G :( xD

EDIT: tak počkej .. až dneska si začal toho coda hrát nebo si ho hrál dřív nějak jsem to nepochopil xDY(sry za mou demenci ale já se v tom zamotal xD)

už jsem ho hrál dříve hned jak to vyšlo tak jsem byl na live ale zrovna včera jsem ho nehrál každopádně dneska jsem to zapnul a live už nenajel jen this account has been baned:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem ho hrál dříve hned jak to vyšlo tak jsem byl na live ale zrovna včera jsem ho nehrál každopádně dneska jsem to zapnul a live už nenajel jen this account has been baned:)

takže jak chápu ... dostal si banana bo si ho hrál po live dřív než vyšel.... takže to není kvůly toho že si ho měl v kartě ... z toho usuzuju že na 50% jak se připojím tedka na live nedostanu banana xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hral jsem CoD5 asi pred 3dny na live a ted kazdy den hraji po live ostatni hry.a ban zatim zadny , hral jsem i GoW2 a porad nic.mozna na me zapominaji.kdyz jsem si to tady cetl tak jsem si rikal hm asi BAN bude ale porad se drzim :) cod5 jsem hral pred 4dny na live a doted nic a kazdy den jsem online.

screen (foceno iphonem) : img0061hc2.th.jpgthpix.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hral jsem CoD5 asi pred 3dny na live a ted kazdy den hraji po live ostatni hry.a ban zatim zadny , hral jsem i GoW2 a porad nic.mozna na me zapominaji.kdyz jsem si to tady cetl tak jsem si rikal hm asi BAN bude ale porad se drzim :) cod5 jsem hral pred 4dny na live a doted nic a kazdy den jsem online.

screen (foceno iphonem) : img0061hc2.th.jpgthpix.gif

fain dík ... tak dej kdyžtak hned vědět estli dostaneš banána xD ... stejnak se delší dobu nepřipojim ... budu zkoušet nfs ... to má vyjít 21.11.2008

podlě mě to je o štěstí xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu