Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

rychlost kopirovani PC-PSP


Borisek

Otázka

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak to je divny.

1. pocitac mam asi mesic a nejni to zadnej shit. tak sem logicky predpokladal, ze tam je USB 2.0 a a doted sem nemel proby.

2. kabely mam uz 3

-Prvni 4pin kterej je mi k prdu.

-druhej od fotaku a kopiruje to 30 minut

-treti sem koupil primo v prodejne kde maj psp doplnky

snazil sem se sebevic a info o USB nemuzu v kompu najit. fakt nevim, co je teda blbe

btw.

Tak sem si zajel na firmu a zkusil to kopirovani na dvou kompech. Na obou je stopro USB2.0. A bylo to uplne stejny jako u me doma. Takze sem z toho jelen srnec danek :(

muj odhad je na kabel, ale porad se mi to nezda. dyt to je jenom dratova propojka, na tom se ani neda nic pokazit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
... Tak sem si zajel na firmu a zkusil to kopirovani na dvou kompech. Na obou je stopro USB2.0. A bylo to uplne stejny jako u me doma. Takze sem z toho jelen srnec danek :( ...

takze v pocitaci problem nebude... pravdepodobne je to kablom... pripadne PSPckom ci kartou... ale ja to tipujem na ten kabel. Well, skus si pozicat od niekoho iny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja mam usb hub 2.0 a jede mi na 1.1 zatim jsem se jeste nedopracoval aby to rozjel na 2.0...nevim jakou prenosovou rychlost ma USB 1 ale ja nakopiruju 700MB asi za 8-10min...

Jinak problem podle me neni v usb, ale v kabelu nebo ze jsi naformatoval kartu pres PC, pak takovy prenos fakt trva 40minut :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je to primo ze SONY kseftu a byla v obsahu Value Packu.

nemohl sem podelat treba neco na tom formatovani? bo ja uz fakt nefim :(

ja myslim, ze tim formatovanim nemuzes kartu takhle znicit.. kazdopadne by to nemelo pretrvat pres dalsi formatovani.. zkus to znovu naformatovat v PSp a uvidime..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nainstaluj drivery k USB 2.0 a jestli nemas usb 2.0 tak si ho kup ;-) :D

zkousel sem to ve firme na nekolika kompech vcetne funglovky notasu. A porad stejny. Sice porad nevim, kde bych nasel informaci o tom, jaky USB mam v kompu, ale pravdepodobnost, ze je vsude USB1.0 je temer nulova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu