Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Komprimování souborů


Voltaren

Otázka

Ahoj,nevím zda to sem mohu dát ale co,zkusím to.

Mam takový dotaz,chtěl bych zkomprimovat hru cca 8,5Gb na nějakých 4,5Gb pomocí winraru.

Tak se ptám zda by mi nemohl někdo poradit jak nastavit kompresy abych dosáhl tohoto výsledku???

Děkuji všem za případné rady.

PS:Omlouvám se pokud to sem nepatří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj,nevím zda to sem mohu dát ale co,zkusím to.

Mam takový dotaz,chtěl bych zkomprimovat hru cca 8,5Gb na nějakých 4,5Gb pomocí winraru.

Tak se ptám zda by mi nemohl někdo poradit jak nastavit kompresy abych dosáhl tohoto výsledku???

Děkuji všem za případné rady.

PS:Omlouvám se pokud to sem nepatří

Hele co se týče komprese, tak není hra jako hra. Pokud hra má své datové soubory už zkomprimované, tak i kdybys to přes winrar či 7zip zabalil na nejlepší kompresi, tak ti stejně ušetří velikost minimálně. Nemůžeš si nastavit kolik potřebuješ, to nelze. Příklad, měl jsem hru co mi z 200MB po rozbalení udělala 4.3 GB a taky jsem měl hru, která ti udělá z 6.8 GB pouhých 7.2 GB po rozbalení. Tak to vyzkoušej v tom raru, označ soubory, klikni pravým na přidat archív a dej komprese nejlepší. A nebo to s winrarem rozděl na 2 party, tak aby jeden měl 4.5GB a druhý zbytek, pokud se ti teda jedná o přenos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu