Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 problém nejde zvuk


Saitek192

Otázka

zdravim všechny mám takovej menší problém dnes jsem si chtěl asi po 3 dnech zahrát na xboxu a když ho zapínám tak to nějak vázne po chvíly to naběhne a čeká mě překvapení nejde mi zvuk zkoušel jsem měnit kabely ani to nnepomohlo mohli by jste mi nekdo pls poradit jestli jsem nekde nevypnul zvuk nebo něco takovýho budu vděčnej za každou radu je tam ještě benq mechanika o kterou bych nerad prisel reklamací u microsoftu takže dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Xbox starý cca 2 měsíce (premium 60), neflashovaný. Zvuk naskočí, po 2-3 minutách se vypne. Hry jsou originály, mechanika čte v pohodě, doteď vše fungovalo. Nějaká rada krom reklamace? :cry:

tohle asi kabelem nebude me ten zvuk nesel hned od zacatku a ani trochu nebyl slyset a byl zpomalenej kdyz jsem to pustil pres plazmovej kabel tak to slo a nevim jak se to mohlo stát ale nakonec to bylo hdmi kabelem proste odesel kabel tobě nejsíš odešla zvukovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu