Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ne zcela funkcni 16GB karta od SONY


Shader

Otázka

Ahoj, mam problem s nove koupenou 16GB pametovou kartou od SONY.

Problem je takovy, ze mi treba nezobrazi nektery hry.

Priklad:

Nakopiroval jsem tam asi 20 her a v PSP se mi zobrazilo jen 5. Nebo jsem nakopiroval jednu a ta sla, tak sem chtel zkusit dalsi, ale uz se mi zase nezobrazovaly.

Ze slozky Game to necte uz vubec nic.

A videa to prehrava jen nekdy, a nebo se automaticky jakoby zrusi - tzn. ze najednou nejdou prehrat, kdyz pred chvily jeste sla.

Kvuli temto problemum jsem kartu uz musel nekolikrat formatovat.

Mam CFW 5.00 M33-3

Moc prosim o vyreseni tohoto problemu. Dekuji mnohokrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Uz sem z toho docela na prasky. Ted uz mi dokonce nejde hra ktera mi uplne v pohode sla na 8GB, kterou jsem mel predtim. No a na ty samy 8GB uz ted nejede.

Kliknul jsem v PSP na "Restore Default Settings".

Nemam treba neco nastavit v Recovery Menu?

Jak se rychle a jednoduse vratit zpatky treba na 4.01 m33 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prosim Vas, poradte mi jak se vratit z meho CFW 5.00 m33-3 zpet na 4.01 M33-2, tak nejak v bodech. Dekuji mnohokrat...

vem jinou kartu a zkus tohle me to slo ---->http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008080006

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
neni to přímo k tématu, ale chci se zeptat jestli máte nebo jste měli ještě někdo problém s 5.00 M33...? dřív jsem měl 4.01 m33-2 a všechny hry šli úplně v pohodě a pod 5.00 M33 se sekaj zkusil jsem jestli nemam kartu fake a je noFAKE... verzí hry to nebude

Only odpoved Zkus jit do recovery menu a dej flash1 pak si to jen nahod zpet jak jsi to mel nastaveny pro overeni PM 2 Anonymous_

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pokud mozno na jinou kartu si stahni recovery flasher a postupuj podle návodu na psp.novinky.org
http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008080005

Tak jsem to udelal podle tohoto navodu. Uz tam mam zas 4.01 M33-2, tak jsem rad. Ted uz jen zas otestovat tu kartu. Kdyby nastal nejaky problem, ozvu se. Dekuji mockrat za pomoc...

Takze ta karta furt nejede tak jak ma. Takze uz fakt nevim co s ni. Zkusim ji prodat, snad nekomu pujde lepe...

Tady se asi nema cenu ptat, jestli by mel nekdo zajem, ze? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
JJ pokud je podělaná tak to zkus v jinem psp..nebo se kdyžtak obrat na aukro ze ti prodal vadnej kus

No zitra ji jeste zkusim v jinym PSP. Ten manik mi nabizi, bud poslat novou kartu za tuto stavajici + zaplatim postovny a nebo mi posle pulku penez na ucet a necham si tuto kartu. Takze co mam udelat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu