Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nepřípojím se . . .


LiQidEk

Otázka

Zdar ve spolek.

Mám problém. Dnes ráno jsem si chtěl pustit GTA 4 mp. Ale hned mi to hodilo nějakou chybu (na mobilu - odkaz na Dashboard). Tak jsem se podíval do dashbordu a zjistil jsem, že "nejsem on-line". Internet na PC mi normálně běží, router i PC o xboxu . Ještě včera večer jsem normálně hrál a s nastavením jsem nic nedělal. Zkoušel jsem projet test connection vše proběhne jako OK, ale v řádku XBOXLIVE mi to hodí hlášku Failed. :blink:

Nevíte co s tím?

Zkoušel jsem hledat na netu jestli třeba není nějaké plánovaná odstávka xlive kvůli novému dashboardu, ale na nic jsem nenarazil co by se týkalo dnešního dne.

POkud se to tady na fóru řešilo omlouvám se.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
podle toho co ostatni pisou tak failed u xbox live znamena jen jedno a to ze mas zabanavanou konzoli...takze ses asi v riti ...

Nééé. To není možné. O xboxu toho moc nevím, ale to něco málo co vím je že bany se udělují za Flashnutý konzole, neoriginální hry. Dashboard mám taky původní - nemám tam nainstalovaný ten nový. Nebo se pletu?

"Já jezdím podle předpisů, tak proboha proč ban":angry::angry:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Možná blbá otázka, ale máš zaplacený gold účet? Nevypršel ti náhodou? Zkus třeba stáhnout nějaké demo jestli to půjde.

Gold jsem si kupoval od Jirika tady na fóru asi před deseti dny a byl na měsíc, taky mě napadlo, že se třeba spletl a poslal mi "kratší" ale pak jsem si uvědomil, že kdyby tomu tak bylo, tak by se mi v Marketplace a xbox live ne/zobrazovali (?) nabídky na stáhnutí dema apod. Když tak mě opravte jestli se pletu - jen si myslím, že by to tak mělo být. I když nemám gold, tak mohu stahovat dema?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
je to ban

Pro ty kdo nevědí jak poznají BAN :

V rozšířených informacích u síťové karty jsou tyto kódy a síť.adaptér hlásí FAILED.

W:0000-000B

X:0000-F001

Y-00A8-6820

Z-8015-190D

Mě to vypisuje toto:

W: 0000-000B

X: 0000-F001

Y: 30A8-4840

Z: 0000-0000

MADMUCHO: zkus se prosím podívat jestli máš stejný výpis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu