Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SSX ON TOUR


Adamos

Recommended Posts

:roll: Hej lidi poradte ... kdyz hraju challenge.. a ziskavam nove triky atd..tak kde si ty triky treba naedituju nebo tak.. prijde mi ze postava dela furt ty samý triky... co je cílem hry..? co az ji dohraju.. ,..neotevre se neco nebo tak?? thx !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už mám hafo oblečení a tak jsem zatím dojel celý sky slope style a board slope style tam mám všechny zlatý a ted se snažím udělat SSX EDENDS to je už hardcore těšký!!!80(
souhlas...mě zbejvá asi 5 závodů...a jaksi....mno hardcore :)

jinak triky se získávaj děláním těch challenge závodů....ale zatim sem v tom moc nepokročil, jsou docela těžký ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj nějaky jsou těžký jako třeba 300 000 bez pádu no to jako LOL nebo grindovat 60m jsem ztěží udělal 40m!A pak asi 2nechápu co mám udělat!A ty BygAiry ty jsou taky celkem HARDCORE 80(
mno jako big air....se časem podá, akorát hrozný sou ty shred eventy kdy se jede na body eště s jednim soupeřem...občas má klidně 10x tolik co já :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
Zkousej L1+tlacitka anebo L1+R1+tlacitka a jinak ty triky mas v trick booku v nastaveni a hlavne musis delat comba (ty docilis tim ze budes delat furt otocko aspon o 180° anebo manualy jak v Tonym :wink:
Kde přesně je ten trickbook, já tam nemůžu nic takovýho najít.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tato hra je podle mně nejlepší na PSP dá se pořád hrát,ale bouzžel i s kódy se nedá vyhrát prostě to nejde znám stránku kde jsou savy ke stahnutí kde to je dojetý na 100%,ale to nechápu mno každopadně je to bomba hra a má skvělej soundtrack boužel neni asik sehnání,ale je škoda že je to tak trapně doslova těžký :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tato hra je podle mně nejlepší na PSP dá se pořád hrát,ale bouzžel i s kódy se nedá vyhrát prostě to nejde znám stránku kde jsou savy ke stahnutí kde to je dojetý na 100%,ale to nechápu mno každopadně je to bomba hra a má skvělej soundtrack boužel neni asik sehnání,ale je škoda že je to tak trapně doslova těžký :(

tak medaile dou v pohode udelat a tak ale jinak musis hlavne furt davat comba nesmis prestat :D a jinak hlavne i pomuze dlouholeta praxe s Tonym Hawkem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno já hrál Tony Hawk od 1 na PC až po American weasteland ten mám už strašně dlouho a na PS1 i na PS2 jsem taky pařil strašně dlouho tonyho od 1 až po 3 i 4 a na PSP jsme dohrál tonyho taky,ale řeknu vám že SSX sjezdy jdou,ale ty ostatní ten Bigair nejde je to naprosto od Tonyho odlyšný je to furt s kopce nebo do ůčka,ale prostě to pořád blbje jede a v Tondovy to je jinak jede se tma,ale třeba po rovince a de tam různý jiný věci a furt jsou překážky SSX a Tonda skoro nejde srovnat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu