Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde nainstalovat Ratchet and Clank


GS man

Otázka

Zdravím vespolek, koupil jsem PS3, platinovku Ratchet and Clank. Připojil, nastavil, vložil, spustil. Pak mi hra napíše že potřebuje místo na disku a že ho mám vytvořit. Disk jsem sformátoval (60 GB) takže no problém. Disk je tedy prázdný, a hra pořád totéž. Poradíte prosím ???

Díky předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zdarec, mám problém s touto hrou při instalaci. Mám 70 GB volnej hardisk a hra mi na ps3 pořád hází hlášku že nemám dostatek místa, přesně řečeno 420mb, přitom hra má minimum 137 kb. Zkusil jsem hru co má minimum na HDD 12 mb a ta běží v pohodě. Restartoval jsem systém, zformátoval a stejně houby. Nevíte někdo co s tím? Ještě doplním že konzoli mám týden, takže když jsem nainstaloval firmware 2.50, tak obsahuje i předešlé verze, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak ja mam FW. 2.53 a Ratchet mi zabira jenom instalaci 417Mb.

Tak už je to vyřešený, toto mi napsaly z playstation podpory:Dobry den,

Jedna jse o chybu ve hre Ratchet&Clank - reseni je jednoduche:

nahrajte na HDD Vasi PS3 cca 500 MB dat /jakykoliv, treba hudbu, fotky, video/ - pak hru bez problemov spustite. 419 MB je potreba na instalaci hry na HDD, 137KB je zase potreba na ulozeni herne pozice,nahrál jsem 500MB a ono to běží. To se mi snad zdá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu