Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Na co si mám dát pozor?!


Pennywise

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dostat ban můžeš tak, že když hraješ na Xbox Live a nemáš originální DVD a na DVD nemáš program stealth .. nebo když hraješ na Live hru která ještě oficiálně nevyšla...

Aha ,děkuju,nevím jestli sem to dobře pochopil ,ale teda když máš náký ten stealth což je náký soft nebo tak něco??Tak můžu hrát na xbox live i s NEoriginálním dvd (hrou)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ten stealth maji uz zabudovane vsechny hry,staci to projet pres mulletera,vice infa najdes o nem tady na foru,pak by nemel byt problem hrat hry ktere jsou palene,krome vyjimky kdyz hrajes hru pred ofiko vydanim,ale bacha ted se dost casto objevuje to ze sice nemusis bejt pripojenej na live ale jak se pripojis tak to nahraje tvuj gamertag i se zaznamem ze jsi tu hru hral a pak je BAN skoro jistej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jestli ho nekupuješ osobně,tak si nech poslat nějaké fotky :)

Osobně ho kupuji ,přes dobírku nebo tak bych si právě asi netroufl..

ten stealth maji uz zabudovane vsechny hry,staci to projet pres mulletera,vice infa najdes o nem tady na foru,pak by nemel byt problem hrat hry ktere jsou palene,krome vyjimky kdyz hrajes hru pred ofiko vydanim,ale bacha ted se dost casto objevuje to ze sice nemusis bejt pripojenej na live ale jak se pripojis tak to nahraje tvuj gamertag i se zaznamem ze jsi tu hru hral a pak je BAN skoro jistej

Dobře a proti tomu se asi už dělat nedá co?Teda co se týče toho druhého případu který jsi popisoval..že?Jedině nehrát na xbox live a nebo jen s orig.hrama co?Nebo se tomu dá nějak předejít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobře a proti tomu se asi už dělat nedá co?Teda co se týče toho druhého případu který jsi popisoval..že?Jedině nehrát na xbox live a nebo jen s orig.hrama co?Nebo se tomu dá nějak předejít?
Leda si vytvorit profil na kterem se budes pripojovat na net. A druhy, ktery bude offline a ten budes mit jen na hrani her, ktere treba nevysly a tak.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Leda si vytvorit profil na kterem se budes pripojovat na net. A druhy, ktery bude offline a ten budes mit jen na hrani her, ktere treba nevysly a tak.

Tomu bych moc neveřil náhoda je blbec omylem něco bezmyšlenkovitě uděláš třeba si uděláš na tom prvem profilu tak xbox live...náhoda je blbec ..a hned na tebe vlítne BAN, radši počkej než hra vyjde já jsem byl zbkrlej a mám BAN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tomu bych moc neveřil náhoda je blbec omylem něco bezmyšlenkovitě uděláš třeba si uděláš na tom prvem profilu tak xbox live...náhoda je blbec ..a hned na tebe vlítne BAN, radši počkej než hra vyjde já jsem byl zbkrlej a mám BAN

Dobře ,fajn radši budu opatrný a já to xbox liv eště moc neviděl jak poznám že mám ban?Když to budu kupovat ,tak se mám zkusit normálně připojit a nxbox live a tam už to pak poznám nebo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu