Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pár otázek


Pennywise

Otázka

Zdar lidi,

včera jsem tady psal,že kupuju starší xbox 360,prý ochipovaný s hdd ,joystickem ,sluchátka, komponentní káblík k tv..

A tedka by mě zajímalo ,zatím eště nemám koupenou LCD ,a jak mi příjde ten chlapík budu to chtít vyzkoušet ,a tak se tedy ptám ..budu k tomu potřebovat eště náký jiný kablík abych to připojil k CRT?A eště mě zajímá co je lepší chip nebo flash?Má to nějak vliv na hry?

Předem díky všem za jakoukoliv radu či odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Takže klasicky přes scart?

říkám audio video :D takový ty tři vstupy :D AV kabel!

Jinak součástí Xka je redukce z komponetního kabelu na scart tak se zeptej jestli ho má :D;)

EDIT:tohle je jako kabel u Xka:http://www.videotech.cz/images/sklady/C-2235-A_big.jpg

akorát místo toho jacka na konci si dej AV výstup co se dává do Xka :D

a redukce na scart je snad jasná ...:D z tehle tří kolíku ► scart

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A ještě mám poslední otázku ,jak jako člověk který to uvidí poprvé poznám jestli to má chip a nebo flash?To by mě docela dost zajímalo..

to !myslím! že poznáš jen pokud se podíváš dovnitř...sundat faceplate + ten velký kryt Xka a podívat se jestli je na CPU připájený chip a když ne tak když má flash tak jestli s flashem fungují hry ... :D jinak o ničem newím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu