Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP memory karta


Borisek

Otázka

Tuto kartu mam ve svem PSP primo z SONY kseftu karta7he.jpg

Furt sem resil, problem USB,kabel atd pri dlouhem kopirovani na kartu, pak sem kartu strcil primo do PC a prenos dat byl stejne pomalej. 750mb za 40 minut.

Tak sem hledal vsude po netu, jakou ma tato karta rychlost, ale nikde sem ji ani nenasel, natoz abych se o ni neco dozvedel. Muzete mi prosim nekdo pomoct a rict, jak ma byt tako karta rychla? resp. jestli 750mb za 40 je spravna rychlost pro tuto kartu.

Predem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tuto kartu mam ve svem PSP primo z SONY kseftu karta7he.jpg

Furt sem resil, problem USB,kabel atd pri dlouhem kopirovani na kartu, pak sem kartu strcil primo do PC a prenos dat byl stejne pomalej. 750mb za 40 minut.

Tak sem hledal vsude po netu, jakou ma tato karta rychlost, ale nikde sem ji ani nenasel, natoz abych se o ni neco dozvedel. Muzete mi prosim nekdo pomoct a rict, jak ma byt tako karta rychla? resp. jestli 750mb za 40 je spravna rychlost pro tuto kartu.

Predem diky

Mam uplne stejnou kartu a 750 mb mi trva tak 7min....Neformatovals to pres PC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam uplne stejnou kartu a 750 mb mi trva tak 7min....Neformatovals to pres PC?

formatoval sem to 1 po uprave FW. pak sem to asi po 3 dnech zformatoval znovu a nic. Navic mam pocit, ze mi to predtim trvalo cca 20 minut a po prvnim formatu uz to trva tech 40 minut :(

Format sem delal tak, ze v PSP najedu do setting a tam je format karty, je to spravne? Nemuze to byt trebas tim, ze formatuju na FW 3.03 OE-B ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam uplne stejnou kartu a 750 mb mi trva tak 7min....Neformatovals to pres PC?

formatoval sem to 1 po uprave FW. pak sem to asi po 3 dnech zformatoval znovu a nic. Navic mam pocit, ze mi to predtim trvalo cca 20 minut a po prvnim formatu uz to trva tech 40 minut :(

Format sem delal tak, ze v PSP najedu do setting a tam je format karty, je to spravne? Nemuze to byt trebas tim, ze formatuju na FW 3.03 OE-B ?

Ale neformatovals to pres PC???Pres PSP je to jedno......A neni mozna ze ta karta je nejakej ten padelek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kabel sem mel odpojenej, a potom uz jenom do toho menu.

Ja nevim, jestli to je padelek bo co, ale rychlost je mizerna. Kupoval sem to primo v Sony a tak tedka nevim co s tim. Nevim, jakou ma mit ta karta rychlost, protoze to nikde neni uvedeno a tak ani nevim, jestli to muzu bo nemuzu reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kabel sem mel odpojenej, a potom uz jenom do toho menu.

Ja nevim, jestli to je padelek bo co, ale rychlost je mizerna. Kupoval sem to primo v Sony a tak tedka nevim co s tim. Nevim, jakou ma mit ta karta rychlost, protoze to nikde neni uvedeno a tak ani nevim, jestli to muzu bo nemuzu reklamovat.

No teda taky nevim jakou ma ta karta mit rychlost ale kazdopadne bych tam stim asi zasel jestli to neni kabelem a ani USB vystupem...protoze je nesmysl abys cekal 45 minut nez se ti skopiruje hra...A tak jaks to formatoval to je v poradku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. kabely sem zkousel ctyri. porad stejny

2. usb mam 2.0 pro jistotu sem to prubnul na dalsich kompech, secko poradny masiny s 2.0. porad stejny

3. karta 2x naformatovana v psx,seting, format memory karty.porad stejny

4. vytahl sem pametovku a nacpal primo do kompu. porad stejny

5. vytahl sem pametovku a nacpa ji do usb ctecky karet. porad stejny

6. hledal sem rychlost karty na netu-nenasel sem ani tu kartu, jako by ani nebyla, natoz rychlost

Naschval jdu koupit PSP do offic Sony kseftu i kdyz je to drazsi, presne abych se vyhnul podobnym probum :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu