Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pálení Her na X-Box360


FrAySr

Recommended Posts

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chtěl jsem se zaptat, byl by někdo ochotněj vypálit mi nějaký hry? Nemám moc dobrej přistup k netu, takže stahování her nepřichází v úvahu. Na ceně bychom se domluvili, ale představoval bych si třeba 700 Kč za 10 her (podle mýho výběru). Kontakt na mě- Sevi@email.cz .

Díky chlapi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Mám vypalovačku LG a když tam mám změnit v IMGburn CHANGE BOOK TYPE TAK TAM NENÍ NIC JAKO DVD-ROM. tO SE TAM BEZPODMÍNEČNĚ MUSÍ ZAŠKRTÁVAT?

divny LG to tam ma ja osobne to nastavuju, ale u LG bych se nebal to nenastavit urcite umi zmenu booktypu u DVD+DL takze smaz i bez toho.

ale neplati to pro vsechny vypalovacky pokud proste neumi vypalovacka zmenu booktype u dvd+DL tak je to problem protoze pak to nepujde prehrat. ja mam v booku max 2 roky starej vypalovacku Philips a ona neumi booktype zmnenit u DVD+DL a tak sem to skusil vypalit bez toho a kdyz sem to dal do xka tak to samozrejmne nejelo a kdyz sem jukl v PC na booktype tak bylo DVD+R DL a u ostatnich her mam DVD-ROM.

mozna bude problem v tom ze to jsou imation , nejlepsi volba verbatim

To neni zcela pravda mam vypalene hry i na Philips medii jeden cas sem je mel za 30kc kus v krabce. a vse v pohode. Dokonce jeden znamej co je v amerece tam kupuje nejaky uplny nonyme sracky za pakatel a ma na nic mraky her a vse OK. a ani Verbatim neni JIstota stoprocentni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co se stane když dám do NEOFLASHOVANÉHO xboxu pirátský DVD? Já to zkoušel a mě se to pustilo jako film, jenom ta uvodní obrazovka. To je dobře nebo špatně? Protože jestli se tam normálně objevuje něco jinýho tak to mám asi špatně vypálený

To je dobře, kdyz sem nemel flash tak mi to udelalo to samy u GTA IV ;-) Po flashi jelo to samé DVD GTA IV uplne v poho jako hra ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar vypalil sem si hro cod 5 rychlosti 4 podle navodu a kdyz sem to dal do xka napsalo me to open tray a dvd me to nenacetlo... i kdyz mam xko arcade + z hrejte tak ze by melo bejt flashli a vtom asi problem nebude... mam dvd +dl ale znacky PHILIPS myslyte ze to na to ma vliv...

Vypalovacku mam znacky Asus asi pul roku starou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.dvd sem dal at me to vypali... po vypaleni to xko chvily nacitalo a pak napsalo at open tray a nic proste prestala nacitat ... origa jdou a xko mam od ledna 09 jak sem psal dal sem za nej 5200 a mela by to bejt verze arcade + ale nevim co s tim je... kdyz otevru iso v kompu tak vidim pouze video a zvuk jako u dvd videa poradte diky .. podle me to bude delat medium... zejtra zkusim vypalit na verbatim +dl a rychlosti 1x... jeste nejaky rady pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzivam Clone v 5.1.3.1 nebo to co je napsano v tom navodu... jak se chova xko ktere nema flasch mechaniky... co udela xko bez flasche kdyz do nej dam palene dvd... ale ja mam konzoli s upravenou mechanikou a melo by to jit zejtra koupim verbatim dl + a zkusim znova treba byly philipsi spatny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Ahoj, chci se zeptat jestli je jedno či to vypálim na DVD+R DL nebo na DVD-R DL...A jeste mam jeden dotaz... Az budu mit tu hru vypalenou, nestaci ji jen kopirovat v neru, kdyz to budu chtit nekomu vypálit ? Díky...

1. pouze +

2. myslim ze to jde normalne vysmahnout, ale nevim jestli v neru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Ahoj, chci se zeptat jestli je jedno či to vypálim na DVD+R DL nebo na DVD-R DL...A jeste mam jeden dotaz... Az budu mit tu hru vypalenou, nestaci ji jen kopirovat v neru, kdyz to budu chtit nekomu vypálit ? Díky...

JO stačí to vypálit v neru a já to dokonce pálím i na max a vše šlape jak má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DVD sptatný nevim Koupil jsem si Verbatim DVD+R DL a nic zkousel jsem to 2x a porad nic zkousel jsem hru Assasin Creed a Resident evil 5 mel jsem tam DVD asi o velikosti 1kb a ISO o velikoosti 7gb postupoval jsem podle mnavopdu v CDclone a omylem sem tam dal obyc DVD a napsalo mi to ze disk je mensi nez soubor tak jsem to pochopil tak jsem tam dal DVD+R DL a vypalovalo se mi to 40minut je ozny z se mi to urcite casti sekne? ze j to vypalovackou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu