Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pálení Her na X-Box360


FrAySr

Recommended Posts

šaq já ti to neberu..a nehádám se..ale je tu někde napsaný proč to nero neumí?:roll:

asi tim ze neumi vypalit .dvd soubor protoze ted sem to zkousel prostě najit hru kdyz si tam davaš jako jaky chces soubory vypalovat tak dvd tam nebylo tak asi proto , a taky se nehadam ,ale diskutuju xD

a dost spamovaní

sry za ot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A ty party mas rozbaleny? Pokud ne tak rozbalit. A pokud se ti rozbali jen .iso tak je tu nekde navod na to jak vytvorit .dvd soubor :) Je to jednoduchy :) nejak sem z tvyho popisu nepochopil kde presne mas chybu :)a daemon je ti v xboxovejch hrach k nicemu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • Moderators

Rekl bych ze budes muset koupit novou vypalovacku .

Ale nejdriv se ujisti jestli mas soubor .dvd a iso ve stejne slozce a maji stejny nazev...

Taky iso zkontroluj v programu abgx360 :

http://console-forum.net/showthread.php?t=57624

zkus jiny program na vypalovani , treba clone cd a taky jine medium , pokud nepalis na verbatim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to zkontroloval...nevim co by to mělo udělat...na konci bylo jen ALL CRCs match...verification was succesful...press any key to exit...nějak tak myslim...jinak novou palirnu ,to same mi udělalo na 2 hrach ale i na svou pc...dve ruzne hry jsem zkusil na mem pc a jednu taky tu samou na druhem...jednou se to seklo v 70% podruhe v 64 a potřetí zase v 70%...tak nevím,nemam možnost to zjistit pač je sobota a všede zavřeno...tak když tak v ponděli...ale ten programek to měl behem 2 minut zkontrolovane...je to vše ok? mam z toho vypsat jeste něco vic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no žadny error tam nebyl se mi zda...nic zkusim zajed do kaufu třeba tam budou dvd...jo a zajimalo by mě zdali ten soft opravuje sam ty chyby a ukaže mi že je tam chyba nebo jak funguje...jakože to co jsem palil mi ukazalo že je nejspiš ok...tudíš to nijak nezměnilo ten image soubor a tim padem to bude zase spatně palit co...zatím diky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no žadny error tam nebyl se mi zda...nic zkusim zajed do kaufu třeba tam budou dvd...jo a zajimalo by mě zdali ten soft opravuje sam ty chyby a ukaže mi že je tam chyba nebo jak funguje...jakože to co jsem palil mi ukazalo že je nejspiš ok...tudíš to nijak nezměnilo ten image soubor a tim padem to bude zase spatně palit co...zatím diky moc...

Záleží, jak máš ABGX nastavenej, jsou tam na výběr autofixy a ty Ti tu případnou chybu opraví. Jenom se zeptám, protože ses o tom nezmiňoval. Pálíš na DVD+R DL? A hlavně kub Verbatimky, jiný dvd jsou vyhozený peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu