Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pálení Her na X-Box360


FrAySr

Recommended Posts

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám problém s vypalím her.Vždy mi na pc naběhne vypalování uspěšně dokončeno ale na xboxu mi naběhne open tray.Nevíte někdo náhodou ,kde je chyba?

To nemá nic společnýho s vypalováním, mechanika ti jde do kytek. Ted jsem to měl taky a vždycky mi to nechtělo načíst. Musel vysouvat a zasouvat mechaniku a potom se to načetlo. Dal jsem to reklamovat a už to jede v poho. Ale jelikož nemam flash tak jsem byl v klidu ale ty jsi jak si v blbější situaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém s vypalím her.Vždy mi na pc naběhne vypalování uspěšně dokončeno ale na xboxu mi naběhne open tray.Nevíte někdo náhodou ,kde je chyba?

jestli ti tam nabehne ta chyba ze mas vycistit dvd a restartovat xbox (coz se delo me) tak me pomohlo nedrkat pri vypalovani do compu a vypalovat rychlosti 1x 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono staci i hdd vyndat z krabky a pak ho normalne pripojit pres sata :)

Ta redukce se asi dost spatne schani , mozna ebay...

scekni todle nasel jsem tam origo kabel vod microsoftu za 230 kč :wohow:

:http://cgi.ebay.com/Hard-Drive-Transfer-Cable-Data-Migration-Kit-4-XBOX-360_W0QQitemZ170363345329QQcmdZViewItemQQptZVideo_Games_Accessories?hash=item27aa7259b1&_trksid=p3286.c0.m14#ht_4084wt_827

sakra sory kdyt sem v tematu Pálení Her na X-Box360 to me nedoslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu