Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pálení Her na X-Box360


FrAySr

Recommended Posts

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To nebude originál MS ani omylem, ale zkusit to můžeš.

myslis ze by si nekdo laisknul ukradnout logo microsoftu jo ??? newm no me to ale prislo taky divny :)

uz vim. ten kabel neni na propojeni PC-HDD ale HDD-xbox360 (kdys prechazis na vetsi HDD tak to tam z toho staryho zkopirujes pomoci tohodle kabelu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zkoušel jsem to vypalovat přes Imgburn a udělal jsem všechno podle návodu, ale asi kolem 20% se to zaseklo. Mám v jedný složce .iso a .dvd, otevřu .dvd. Jenom jak je tam ten Change book type tak nahoře mám napsaný HL-DT-ST DVD-RAM GH22LS30 1.01 (ATAPI), tak dám OK. Nastavim na 2.4x a dám vypalovat. Už jsem takhle zkusil 2 DVD a vždycky se to zaseklo. Ještě jedno přes DVD decrypter a to samí, takže jsem zničil 3 DVD. Když jsem to DVD zkusil dát do xboxu, tak hra šla, ale jenom chvíli (asi do těch 20%). Xbox mám flashlý. Kupoval jsem na HREJTE.cz. Používám Verbatim DVD+R DL. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem to vypalovat přes Imgburn a udělal jsem všechno podle návodu, ale asi kolem 20% se to zaseklo. Mám v jedný složce .iso a .dvd, otevřu .dvd. Jenom jak je tam ten Change book type tak nahoře mám napsaný HL-DT-ST DVD-RAM GH22LS30 1.01 (ATAPI), tak dám OK. Nastavim na 2.4x a dám vypalovat. Už jsem takhle zkusil 2 DVD a vždycky se to zaseklo. Ještě jedno přes DVD decrypter a to samí, takže jsem zničil 3 DVD. Když jsem to DVD zkusil dát do xboxu, tak hra šla, ale jenom chvíli (asi do těch 20%). Xbox mám flashlý. Kupoval jsem na HREJTE.cz. Používám Verbatim DVD+R DL. Díky za rady.

Me se to nekdy sekne kdyz vypaluju z externiho disku.. Jinak oybc dvd 5 ti vypaluje normalne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dřív jsem vypaloval třeba PS2 hry nebo filmy na normální DVD a šlo to. Jenom v setting jsem měl user specified Sectors in L0 : 1913760 a v .dvd souborutaky napsaný LayerBreak=1913760, tak jestli to nějaknevadí

ja vypaluju normalne pres imgburn a nic sem tam nenastavoval, jen misto isa dam jakoby vypalovat dvd soubor, ale vypali se samozrejme cely iso...

pokud ti neni lito 50 kč zkus vypalit nejaky HD film o 8 GB.. pokud i ten ti nepujde je mozny ze ti odcazi mechanika nebo zkus novy ovladace nebo reinstal win..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ostatní věci vypálit jdou. Píše se tam chyba

I/O Error!

Device : HL-DT-ST DVD-RAM GH22LS30 1.01 (ATAPI)

ScsiStatus : 0x02

Interpretation : Check Condition

CDB : 2A 00 00 10 23 C0 00 00 20 00

Interpretation : Write (10) - Sectors : 1057728 - 1057759

Sense Area : 70 00 03 00 00 00 00 0A 00 00 00 00 0C 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00

Interpretation : Write Error

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

nevi nekdo čim to muze byt ze my to vyhodí hlašku:I/O Error! Device[0:0:0]HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H54L 1.00(D:)(ATA) SciStatus:0x02 Interpretation:Check Condition CDB:2A 00 00 00 46 A0 00 00 20 00 Interpredation:Write(10)-Sectors:18080- 18111 Sense Area: 70 00 03 00 00 00 00 0E 00 00 00 00 80 04 00 00 00 00 Interpredation:Unknown(Vendor Unique) (ASC:0x80, ASCQ:0x04)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám stejný problém jako LUCAS nevíte co s tím ? používám DVD+R DL Verbatim a nešlo mi to jak v ImgBrn tak v Clone CD už mi to takhle zničilo 3dvd díky

takze at je tu klid tuhle chybu sem mel nekolikrat borci nezmatkujte je hned nekolik pricin co to muze byt za A.spatna vypalovacka B.dvd dl muzou byt kazova tzv ze ted musite ozkouset a zjistit jaky problem je u vas jinak jako soft na paleni doporucuji dvd decrypter |)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze at je tu klid tuhle chybu sem mel nekolikrat borci nezmatkujte je hned nekolik pricin co to muze byt za A.spatna vypalovacka B.dvd dl muzou byt kazova tzv ze ted musite ozkouset a zjistit jaky problem je u vas jinak jako soft na paleni doporucuji dvd decrypter |)

Tak to vypadá že si budu muset koupit novou vypalovačku... A jak je to s těma hrama na HDD? že bych to třeba už z kompu natahal na HDD a hrál bez disku v mechanice.Je to tak možné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, stáhl jsem si tady z fóra Dragon age a proklepnul ho abgx360 (v. 1.0.2 - k nynějšímu dni snad nejnovější) ten ho opravil a pak jsem ho podle návodu v tomto threadu vypálil, vše se zdálo ok, než jsem hru dal do xka, to to rozpoznalo jako film dvd (asi) a najelo to na přehrávač, ale nic to nepřehrálo, měl jsem k dispozici menu na přehrávání dvd. Když jsem se podíval na obsah isa tak mi bylo divné že tam skutečně jsou soubory jako VIDEO_TS a AUDIO_TS což jsou složky které normálně jsou na video dvd. K vypalování jsem použil (své poslední) DVD+r dl verbatim. Neví někdo v čem je problém ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, stáhl jsem si tady z fóra Dragon age a proklepnul ho abgx360 (v. 1.0.2 - k nynějšímu dni snad nejnovější) ten ho opravil a pak jsem ho podle návodu v tomto threadu vypálil, vše se zdálo ok, než jsem hru dal do xka, to to rozpoznalo jako film dvd (asi) a najelo to na přehrávač, ale nic to nepřehrálo, měl jsem k dispozici menu na přehrávání dvd. Když jsem se podíval na obsah isa tak mi bylo divné že tam skutečně jsou soubory jako VIDEO_TS a AUDIO_TS což jsou složky které normálně jsou na video dvd. K vypalování jsem použil (své poslední) DVD+r dl verbatim. Neví někdo v čem je problém ?

To je tvoja prva hra? Inak by si sa nedivil, ze po preskumani obsahuje VIDEO_TS a AUDIO_TS.

Keby si cital na fore aj ine temy, tak by si zistil, ze je podstatne aj aky mas flash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tvoja prva hra? Inak by si sa nedivil, ze po preskumani obsahuje VIDEO_TS a AUDIO_TS.

Keby si cital na fore aj ine temy, tak by si zistil, ze je podstatne aj aky mas flash.

Jo první, jinak musím poděkovat za tvou neutuchající snahu "pomoci" a vždy přijít s něčím co opravdu "pomůže". Jinak flash mám 1.6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo první, jinak musím poděkovat za tvou neutuchající snahu "pomoci" a vždy přijít s něčím co opravdu "pomůže". Jinak flash mám 1.6

Dragon Age je wave4...kedze si to nepatchoval na wave3, tak musis pouzit aj activate iso. Pocul si uz o tom? :D

P.S. je to moje poslanie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu