Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vánoční koupě psp slim/3000


higins

Otázka

Ahoj chystam se si koupit svoje první psp:psp: a samozřejmě na něm chci hrát iso hry a pálené hry jinak by to pro mě asi ztratilo smysl.No a jak tady čtu forum tak sem se dozvěděl že se začali vyrábět psp slim který maj někákou základní desku co nejde cfw a tak sem se chtěl zeptat jestli nevítě o nějákym e-shop či kameném obchodu(v okolí karlových varů) kde by se dalo sehnat slimko na kterém půjdou iso hry.Chápejte mě sem v tomdle lama a pouze si chci těd na vánoce kopit nový pspčko :psp: na kterym mi pujdou paleny hry a nechci koupit zrovn to slimko na kterym to nepujde to by pak mělo stejnek efekt jako psp 3000 který má navíc lepší displej a mikrofon atd... takže pls poradí mi nikdo nějákej e-shop kde ho seženu?moc děkuji všem za odpovědi:arrow::psp:(ještě musí být určitě nový nechci kupovat nic bazarového)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ok marek_2080 no právě proto sem sem právě psal jestli někdo nevíte o nějakym eshopu kde maj ještě ty starý a taky mě napadlo že jestli teda maj ty slimka tu neflashnutelnou desku tak můžu vzít rovnou psp 3000 ne?nebo je v tom nějákej rozdíl?

http://www.electroworld.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/store-electroworldCZ-Site/cs_CZ/-/CZK/El_DisplayProductInformation-Start;pgid=_R.z6oZKTSpSR0EjRWFBwx1z0000R5mXPRNr?ProductID=CnPD4QFHdO0AAAEUjU9VjdSH&CatalogCategoryID=KarD4QFHVTcAAAEOgj803xij

co tomu řikáte myslíte že tam bude ta nová deska?jinak není znám nějákej přibližnej datum hacknutí toho psp 3000?pls mějte semnou strpení sem v tom lama a chci si jen zahrát hry zadarmo a nekoupit zbytečně špatnej přístroj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no jakej je rozdil procti si tohle a budes vedet http://console-forum.cz/showthread.php?t=30681

a jinak tu mas jeste jednu moznost pokud nechces kupovat v e-shopu zkus si koupit nijaky zde na foru tady budes mit 99.9 procentni jistotu ze pujde flashnou ale tady uz vetsinou jsou flahnuty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

JJ tady na foru sem už taky koukal ale jedná sem spíš o to že bych chtěl nějákej mladej přístroj se zárukou bude to jako dárek k vánocům a ten rozdíl s tim psp slim/3000 sem myslel jako tak že za skoro stejný peníze dostaneš málo odlišný přístroje a oba dva neflashnutelný.A pokud by si věděl o nějákym v dobrym stavu a se zárukou určitě dej vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zadny velky e shopy ! uz vubec neber elektra ... alza nikdy .. tyhle shopy nakupujou ve velkym tezko budou mit starsi kusi , ale myslim ze funguje zaruka do 14dnu bez udani duvodu tak bysi jim to mohl vratit , ale nevim co te zene k tomu novymu pspcku , jesi ti de o vzhled tak nikdo neni debil aby s pspckem mrskal o schody

skus aukro.cz maj tam i novy kousky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Víš co jedná,klidně bych ho vzal starší ale chci nějákej kus se zárukou a takovej o kterej se majitel dobře staral-folie-pouzdro atd.. v takovym případě bych klidně měl zájem a byl bych ochotnej dát až tak 4500kč Jinak se modlim aby našel nějákej slim kterej je flashnutelnej no nevim-něják mi poradtě přece sme mi nový pařani pspčke neskončili?:psp::bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No takže po tom co jsem se dočetl o tomto (http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008110024)stejně asi jako vy všichni a dále po tom co jsem tady nahoře zjistil sem se místo psp slim rozhodl koupit psp 3004pb.A protože obě dvě obsahují TA-088v3 tak to vyjde na stejno jestli psp slim nebo 3004 a tak volim abych byl in radši 3004.Jinak v oficiálnim sony store ve varech nabízejí slim za 4200 white a black a pak 3000 base pack s lego batman.Ale to je směšný takže sem nasel na netu i basepack s fifou 09.

Takže pevně věřím v brzké prolomení TA-088v3 a v jeho jednoduché flashnutí.Takže 24.prosince na mě bude čekat nové psp už se těšim :psp:

Jinak dík za rady všem je vidět že toto forum prostě jede a kdo maže ten jede že? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu