Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

filmy-nehrajou v PSP


bambucaf

Otázka

Nedavno jsem koupil flešnuté psp slim. iso hry hrají dobře ale problém mám s přehráváním některých filmú. Ty samozřejmě stahávám již přímo upravené pro psp. Pokud je to zabaleno do více rar.souború tak to winrarem rozbalím a normálně uložím. V PC to normálně přehraji to je v pohodě, al když to přetáhnu do PSP, tak v něm to nejde přehrát.:cry: Píše to nějakou error chybu. Ve vlastnostech(přímo v psp v tom filmu) chybí video kodek ostatní hodnoty tam jsou. jak ho nahradím, nebo doplním? Firmwer tam je 3.71 M33-2. Poradte prosím jco s tím at zbytečně nesosám filmečky který ani nemúžu brát sebou do kapsy:psp:. Některé přitom pěkně fungujou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

hele a jak poznám v čem byl komprimován? Trošku mě to upřesni. Já mám na kartě jenom jednu složku video. Ta složka iso je prázdná...teda jsou tam hry.ale žádný video. Takže to stáhnuté video dávám právě do toho jediného souboru(video)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu