Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPTube + Návod


Javor1991

Recommended Posts

  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dělam to přesně podle návodu ale když dam na youtubku vyhledat třeba PSP tak nic .... pořád černá obrazovka . Co s tim ?

Mám naprosto stejnej problém, Wlan zapnuto, píše online a když dám hledat na youtube tak píše No videos (zadávám do hledání 'PSP')! Co s tím mám jako dělat?:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam stejnej problém ....v tý liště nahoře mam: YouTube "psp" - no video ....a nic to nedělá??? Kde je problém ....v tom tutorialu po zadání hledáneho slova vyjely výsledky, proč u mě se nestane nic??:roll:

Edit: ááá pokrok párkrát sem zmáčknul SELECT psp se zasekalo a za pár vteřin mi to začlo ukazovat výsledky hledání, sice na úpně jinym serveru než sem chtěl .... :D

Edit 2: tak jak to zkoumu, tak zjišťuju že mi to jednou na danym serveru něco najde a podruhý ne.... :D ...je to záhadný

Edit 3: Chci se zeptat javora jak dlouho ti to hleda videa po tom co napises hledane slovo a das enter (start)??...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No takže sem postupně projel všechny verze a můžu s plnou platností říct, že PSP tube nefunguje! jediné co to umí je přehrávat avi soubory... ale obraz se trhá a zvuk je na:cry:! Takže PSPTube -> velmi užitečný program na mrhání časem... netuším proč to nefachá :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

kdosi mi ted psal ze i gotube ma problemy a ze z razu prestalo jet... otazka co je na tom pravdy

ja sem to ted schvalne testoval a ani youtube.js pro gotube z ejejich stranek nejde stahnout takze asi to opravu nejede... ni novejsi verze 1.1 nejde rozjet na GEN-D3... porad jeakesi errory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Je to smůla....mě se to stalo taky psp si teď musíte "UNBRICKNOUT" stojí to asi 300kč.Tvoje PSPéčko je teď zamknuté a už se nezapne.Je to proto že tvůrci to udělali tak źe když chceš použít nelegální program, tak se psp vypne a už nezapne....:( mmchdm jaký máš fw???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Zdravim,vše jde jako hodinky,spustím,naběhne,spustim vyhledávání,ale nic se nenajde,cekam hroznou dobu ale furt nic... sila signalu 50 %.

Prostě dam příklad: Nahoře vlevo v rohu mám napsáno Youtube ´partička´ - No Video

To tam je pořád a nic nikde žádný video nenaběhne,vsude kolem je jen cerna obrazovka.HELP :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu