Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak provedu oficiální UPGRADE firmwaru?


Gecoch

Otázka

Mám problém, nevim, jak upgraduji své PSP! dělám to podle návodu na psp.novinky.org:

Jak provedu oficiální UPGRADE firmwaru?

  • Upgrade firmwaru je možný na všech typech PSP s libovolným firmwarem. Upgrade je možný vždy jen na vyšší verzi firmwaru, než kterou máte nainstalovanou ve vašem PSP.
  • Stáhněte si požadovanou verzi firmwaru a soubor EBOOT.PBP nakopírujte na MemoryStick do adresáře ms0:/ PSP / GAME / UPDATE /
  • Dobijte baterii na maximum
  • Poté v menu GAME -> MemoryStick spusťte UPDATE

Jenže já když zvolím MemoryStick, tak mi to tam akorát napíše: "There are no games."

Tak mi prosím poraďte, co s tim, děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Navrhuji formatovat kartu přes PC , pak přes PSP , pak znovu stáhnout ten EBOOT a znovu nakopírovat :) ..skus a piš :)

Pešas proč píšeš když neumíš poradit?

Tak bohužel to stále nejde :(

Rhapsomanijak: stahoval jsem to z psp.novinky.org a zloušel jsem verzi 5.00, 5.01 a 5.02 a nešla ani jedna :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud seš s PSP připojenej k Wifi, tak v Settings najed uplne nahoru - tam mas Network update .... vyzkoušej :)

Tak to bohužel nebujde, protože k domácí Wifi se nemůžu připojit a já to potřebuji rychle, protože dopoledne mám už objednaný flash...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

stahni tohle:http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=6

stahni ten první 5.02 pod im obrazkem maš dowlade us,eu,ja,dej podle toho jaky maš psp ale jesi sho nekoupil v japoncku či americe tak dař dowlade eu.stahneseti EBOOT.PBP,napojiš psp na pc v psp si nejdeš složku game pokut nemaš tak si ji vytvořiš v ni si vytvořiš slošku UPDATE do ni vložiš ten EBOOT.PBP pak odpojiš psp od pc a v psp najedeš na game pojedeš uplne dolu(na memori stick)!!!ale musim až na tu uplne dole daš križek a tam budeš mit obrazke a neco napsani myslim že UPDATE TO 5.02 nebo nak tak neco taž križek a pak už jen budeš davat ok a td a maš to hotoví.!!!!POZOR MUSIŠ MIT PSP PLNE NABITÍ A PŘI INSTALACI HO NEVIPINAT NEBO TAK NECO!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
stahni tohle:http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=6

stahni ten první 5.02 pod im obrazkem maš dowlade us,eu,ja,dej podle toho jaky maš psp ale jesi sho nekoupil v japoncku či americe tak dař dowlade eu.stahneseti EBOOT.PBP,napojiš psp na pc v psp si nejdeš složku game pokut nemaš tak si ji vytvořiš v ni si vytvořiš slošku UPDATE do ni vložiš ten EBOOT.PBP pak odpojiš psp od pc a v psp najedeš na game pojedeš uplne dolu(na memori stick)!!!ale musim až na tu uplne dole daš križek a tam budeš mit obrazke a neco napsani myslim že UPDATE TO 5.02 nebo nak tak neco taž križek a pak už jen budeš davat ok a td a maš to hotoví.!!!!POZOR MUSIŠ MIT PSP PLNE NABITÍ A PŘI INSTALACI HO NEVIPINAT NEBO TAK NECO!!!!

Díky už to jde! LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu