Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA Liberty City Stories


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 683
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous
Ja ho dohral vcera taky bez ale nevim jestli se da nekde sehnam Hallenbach GT :?: :(

Ja ho nasel v ty ctvrti jak mas dum na Shoreside. Je zaparkovanej u jednoho domu ale jen v urcitou cast dne.

Fuj uz sem myslel ze je jenom v ty jedny misi :oops:

Nebo třeba je taky v tom autosalonu, v 1.městě, kde děláš misi "CAR SALESMAN"- po komplítu je uvnitř

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Ja ho dohral vcera taky bez ale nevim jestli se da nekde sehnam Hallenbach GT :?: :(

Ja ho nasel v ty ctvrti jak mas dum na Shoreside. Je zaparkovanej u jednoho domu ale jen v urcitou cast dne.

Fuj uz sem myslel ze je jenom v ty jedny misi :oops:

Nebo třeba je taky v tom autosalonu, v 1.městě, kde děláš misi "CAR SALESMAN"- po komplítu je uvnitř

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to pred chvilou dohral vsechny mise a zjistil jsem ze nemam ani 50% dohrane celkove (47 nebo tak nejak) zajimalo by me co tam vsechno krome tech ruznych blbosti a balicku teda je :) ale jinak me jeste celkem nastvalo ze protivnici casto kleci na zemi a strili po mne ale ja si kleknout nemuzu :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite jeste v misi car salesman musim vsechno prodat najednou nebo se cas od casu zastavit udelat level (jako v taxi) a jet zase dal, prip. kolik ma levelu?

To samy s avenging angels. Vzdycky zlanarim jen jednoho, dalsi se tvari, ze nema zajem a do auta nenastoupi. Dotah jsem do asi do 13. levelu a pak me to prestalo bavit. Nevite kolik levelu je treba na complete?? Dikes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite jeste v misi car salesman musim vsechno prodat najednou nebo se cas od casu zastavit udelat level (jako v taxi) a jet zase dal, prip. kolik ma levelu?

To samy s avenging angels. Vzdycky zlanarim jen jednoho, dalsi se tvari, ze nema zajem a do auta nenastoupi. Dotah jsem do asi do 13. levelu a pak me to prestalo bavit. Nevite kolik levelu je treba na complete?? Dikes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Nevite jeste v misi car salesman musim vsechno prodat najednou nebo se cas od casu zastavit udelat level (jako v taxi) a jet zase dal, prip. kolik ma levelu?

To samy s avenging angels. Vzdycky zlanarim jen jednoho, dalsi se tvari, ze nema zajem a do auta nenastoupi. Dotah jsem do asi do 13. levelu a pak me to prestalo bavit. Nevite kolik levelu je treba na complete?? Dikes.

1. nemusíš prodat všechny najednou. Stačí se vrátit po ukončeném levelu a hraješ od levelu, kde jsi přestal. Myslim, že po 6.levelu je ta mise complete, ale můžeš levlovat vesele dále.

2. Já jsem to dělal na motorce a každý další mi nastoupil. Myslim, že na complete ti stačí 15levelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, tak to jsem to skoro mel :cry: Na motorku mi taky naleze, ale to mas furt jenom jednoho. Mel jsem v umyslu naverbovat si celou particku do auta, aby to byla poradna masaz.

Co ty balicky - nevi nekdo jak to sbirat na tech strechach, kam se neda po schodech nebo skokem na motorce dostat? Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Jo, ty jsi jich chtěl do toho auta víc, aha! No to asi nejde no(ale bylo by to good s více maníkama)

A na ty balíčky potřebuješ nějakej save s vrtulníkem v garáži nebo nějakej program cheatdevice nebo co. Přesně nevim, zkus pročíst pár stránek zpět. Caj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

A na ty balíčky potřebuješ nějakej save s vrtulníkem v garáži nebo nějakej program cheatdevice nebo co. Přesně nevim, zkus pročíst pár stránek zpět. Caj

Co to meles za blbosti? Proc by si na nejake balicky ve hre potreboval nakej cheat, neco co v ty hre neni a je tam od nekoho prodany? To by byla od R* trochu blbost ne? Hledej skokanky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Když melu, tak melu velebný pane :) . Chybička se vloudila no. Já taky nemůžu některý sebrat, protože se k nim nemůžu dostat a žádnej skok jsem v okolí neviděl(proto mě napadly ty cheaty), ale když říkáž, že skokem tak to bude skokem no. A stim R* máš pravdu-to by fu*k byla de*ence :oops: , aby jsi musel použít cheaty. Tak sry. (Jdu hledat skoky k balíčkům)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Když melu, tak melu velebný pane :) . Chybička se vloudila no. Já taky nemůžu některý sebrat, protože se k nim nemůžu dostat a žádnej skok jsem v okolí neviděl(proto mě napadly ty cheaty), ale když říkáž, že skokem tak to bude skokem no. A stim R* máš pravdu-to by fu*k byla de*ence :oops: , aby jsi musel použít cheaty. Tak sry. (Jdu hledat skoky k balíčkům)
¨

Ano pane :D V poho jako, nechal sem se unest. Proste se tam nak dostanes, skokem, po aute atd. Treba na 1. ostrove na benzinove pumpe - bud skokem (nemozny ale je tam) nebo po strese sanitky kterou najedes na obrubak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

haha, a co s nima?Da se pořídit nějakej house?loď?vrtulník?

(v San Andreas jsem měl nějakých 100 melounů). 8)

Ja 260 8)

Doh, drobný přehmat... vlastně mám něco málo pod miliardu, 100M je vážně hodně málo. :D

To Rajen: Affirmitave! (CS nehraju :))

To Eskimo: Teď něco přes 50%, v penězích něco přes 200k... Taky jsem kupoval zbraně, konkrétně plamenomet, kterej jsem pak musel zahodit a koupit RPG. Přitom jsem ho vůbec nepoužil, takže docela vyhozený love... :(

já měl 4 miliardy a po dohrání hry už jsem pomalu nikam jinam než do kasína nechodil..občas jsem jenom vyšel ven abych někomu vystřelil mozek a zase zpátky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jděte. :P Vždyť to dneska už nikoho nebaví, lidi se vracej k trojce nebo k Vice, ale SA považuje spousta lidí (včetně mě) za nejslabší díl 3D série... Copak vy to ještě hrajete?

co se týče možností a rozlohy tak SA byl jednoznačně nejlepší díl od GTA 3 :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

@Morror: 4B, fck?! Kdes to nabral, všechno v casinu?? Já lovil zločince v Apachi, nechodil jsem kvůli tomu spát a když, tak jsem nechal comp puštěnej, abych zůstal na daném levelu... OMG hrál jsem to asi tak 2-3 dny. :shock: :P Myslel jsem, že miliarda je dost, ale očividně jsi mě předběhl... :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
@Morror: 4B, fck?! Kdes to nabral, všechno v casinu?? Já lovil zločince v Apachi, nechodil jsem kvůli tomu spát a když, tak jsem nechal comp puštěnej, abych zůstal na daném levelu... OMG hrál jsem to asi tak 2-3 dny. :shock: :P Myslel jsem, že miliarda je dost, ale očividně jsi mě předběhl... :twisted:

Ee tam ani nahodou. Na dostizich se toho da dost nahrabat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu