Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA Liberty City Stories


Guest Anonymous

Recommended Posts

@Morror: 4B, fck?! Kdes to nabral, všechno v casinu?? Já lovil zločince v Apachi, nechodil jsem kvůli tomu spát a když, tak jsem nechal comp puštěnej, abych zůstal na daném levelu... OMG hrál jsem to asi tak 2-3 dny. :shock: :P Myslel jsem, že miliarda je dost, ale očividně jsi mě předběhl... :twisted:

jo jo..tak 95 procent v kasínu a to převážně na ruletě..není problém si klidně nahrabat víc a zvednout si tak ještě prestiž ve statistikách ale bohužel už mě přestalo bavit i gamblení a tím jsem hraní GTA:SA s 90% celkového dohrání zakončil..na některé sub-mise a xxx neúspěšných pokusech o jejich zdolání už jsem neměl nervy..navíc by časem na to mohla doplatit i moje dlouholetá kamarádka klávesnice Sigma kterou bych velmi nerad připravil o svůj účel a existenci způsobeného bezmyšlenkovou reakcí spočívající v nadměrném vyvolání neovladatelného násilí, které by mohlo mít za následek serii destruktivních dopadů mozkem nekontrolované bušící pěsti:) a jako zapřísáhlej odpůrce cheatů a trainerů si nemůžu dovolit nahrát cizí save se 100% dohranou hrou a využívat tak bonusů za dokončení..ale jestli si dobře pamatuju tak o žádnej extra bonus za 100% se nejedná a všechno(až na některý ty vedlejší mise) jsem měl takže mě to až tak nemrzí a klávesnice je zachráněna:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 683
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous
Nevite, kolik levelu je potreba udelat ve slash tv party (hovada s motorovkama uvnitr lodi). Dik.

Mam pocit ale nejsem si jistej ze to muzes delat porad dokola a na poprve se ti tam vobjevujou zbrane

Ee, je jich tusim cca 6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Nevite nahodou nekdo kde by se dali stahnout nejake pisnicky z GTA? jsem je zkousel stahnout ale nikde jsem je nenasel nebo jestli existuje nejaky program stejne jak to byvalo u PC ze by se dali vytahnout ze hry pisnicky :P diky za odpovedi

Z jaky ho GTA? z SA o kterym se bavime nebo LCS? Sa mam komplet soundtrack vcetne bonusu a z LCS mam ten uvodni song z intra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Nevite, kolik levelu je potreba udelat ve slash tv party (hovada s motorovkama uvnitr lodi). Dik.

Mam pocit ale nejsem si jistej ze to muzes delat porad dokola a na poprve se ti tam vobjevujou zbrane

Ee, je jich tusim cca 6

Jo asi 6 a když se tam vrátíš po completu(těch hovad s motorovkama) tak tam zabíjíš SLEPICE s motorovkama a za complete dostaneš takovej úsměvnej obleček :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, tak vytrznost s motorovkou po zamerovani obeti je fakt v pohode :oops:

Jaka zbran se vam proti manikum s motorovkama osvedcila nejlepe? Mne brokovnice.

A jeste mam jeden dotaz... Jak dorucit pizzu. Prijedu se skutrem cas a cumime tam na sebe. Vubec nic se nedeje, nic nepomaha (ani rana pesti :P )

Ten balicek na strese pumpy taky nemuzu vubec sundat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Diky, tak vytrznost s motorovkou po zamerovani obeti je fakt v pohode :oops:

Jaka zbran se vam proti manikum s motorovkama osvedcila nejlepe? Mne brokovnice.

A jeste mam jeden dotaz... Jak dorucit pizzu. Prijedu se skutrem cas a cumime tam na sebe. Vubec nic se nedeje, nic nepomaha (ani rana pesti :P )

Ten balicek na strese pumpy taky nemuzu vubec sundat.

Ty nejsi GTA hrac 8) S tou pizzou musis na nej jakoby vystrelit, proste jkoby si chtel strilet, ale ze strany. Jinak v ty misi s motorovkama se mi osvedcila nejvic brokarna a revolver. A ten balik na strese pumpy sundas tak, ze prijedes se sanitkou, tak abys byl cumakem smerem k ty skladce, najedes zadnima kolama na obrubnik a pak jen po ty sanitce vyskaces. Jinak tam, je jeste naty skladce skokanek skrytej ale tim se mi to nepodarilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Diky Primatore, balicek jsem uz sundal (nakonec jsem na to prisel sam), ale s tou pizzou by me to ani ve snu nenapadlo - a ze sem tam zkousel hrozny kraviny :)

Ja sem na to ve Vice City taky nemoh prijit 8-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Mno vášně (mno já se psp moc nezabyvam jenom zahraju vypnu obcas tam hodím nakou muziku a foto jinak to nesttuduje sem totis vyděl video jak nakej chlapek do psp neco daval a najednou se mu psp vyplo a nic nešlo zapnou )A tak cotoje to iso?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu