Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA Liberty City Stories


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous

Nevím měl usebe notase a psp neco donej dal a psp se mu vyplos samo zapnulho a zase se vyplo a potom ho chtěl zase zapnou a už nic a potom ho hodil zesebe nazem. a jak to iso spustím?? a kde se dá to gta iso stahnou a kolik zabírá mb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 683
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
Guest Anonymous
Nevím měl usebe notase a psp neco donej dal a psp se mu vyplos samo zapnulho a zase se vyplo a potom ho chtěl zase zapnou a už nic a potom ho hodil zesebe nazem. a jak to iso spustím?? a kde se dá to gta iso stahnou a kolik zabírá mb

Ku*va res si to jinde!! Tohle je thread o GTA LCS a ty tu resis co to je ISO hra, delas si srandu nebo co??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
o týhle hře neni už co řešit :wink:

A to jako znamena ze se tu zacne resit takova blbost jako co to je ISO?? Kdyz se tu nema resit tak at se ti tu zamkne nebo smaze, ale ne tohle. Moc sem nepochopil tu tvoji vetu v tyhle hre neni uz co resit. TO to jako uplne vsichni dohrali na 100%? porad tu budou lidi ktery sou na zacatku v ty hre a nevedej jak udelat nakou misi nebo neco podobnyho, tady se bude furt neco resit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Primátor:Ku*va res si to jinde!! Tohle je thread o GTA LCS a ty tu resis co to je ISO hra, delas si srandu nebo co??

seš víbušnej člověk ne?

Nauc se citovat. Vybusnej s tvrdym y. A vybusnej sem kdyz se tahle blbost resi v threadu o GTA LCS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
hele Primátor a co takhle háčky a čárky ??

Myslis diakritiku? To neni chyba, to by tady chybovalo 90% lidi. ALe ta jeho hrubka je hrozna

no bože tady není forum Český Jazyk ale forum o PSP tak at to tak trochu vypadá

edit : A proč vůbec mám to modré pozadí ??? Já chci bílé !!! :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
hele Primátor a co takhle háčky a čárky ??

Myslis diakritiku? To neni chyba, to by tady chybovalo 90% lidi. ALe ta jeho hrubka je hrozna

no bože tady není forum Český Jazyk ale forum o PSP tak at to tak trochu vypadá

edit : A proč vůbec mám to modré pozadí ??? Já chci bílé !!! :twisted:

Tak at nedela hrubky :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potrebujem pomoc ako mam spusti gta lc mam 1.50 a spustim hru ale po 5az 10 min sa to sekne mam ju original ako nato aj iso sa sekne pocul som o niakom save ze je to prejdene na niekolko precent a potom to ide ale ci to je pravda tak to neviem plz help

HLEDEJ řešilo se to tady asi tisíckrát :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

cus mam problem mam iso gta na 1.5 a nefunguje mi uspani hry (tlacitkem power) kdyz se chci vratit tak mam reboot. Jde to nejak vyresit?? dela vam to taky?? Je to dojeb jak vystupuju z busu nebo tak diky za radu!!

edit: Poustim to pres umd emulator 0.8c a mph game loader for 2.00 myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu