Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA Liberty City Stories


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 683
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pls mam problem spustim gta pres devhook a jak me nabehnou vsechny loga a nakonec ta cerna obrazovka s logem a popiskama po ktere se ma objevit menu tak se me to sekne a po chvilce se me uplne vypne psp... pls nevite cim to je?? zkousel jsem 2 iso soubory...

radsi si kup origos :wink: gta za to stoji 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me je hodne dobra narozdil od nekterych her me se ta grafika fakt hodne ale hodne libi az na nejake veci treba motorka ta 600stovka je nic moc jako chuda jen dvou varevna a nic jinak ja tu grafiku hodnotim vela good to by ma zajimalo jaka bude u GTA VCS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ja jsem pred nekolika dnama dokoncil hlavni pribeh a uz jsem to zabalil ale fakt super hra! uz se tesim na vice city!

jinak ted ma vyjit LCS na PS2 co si o tom myslite? nevim jak se to tam chytne kdyz jsou na PS2 uz zvykli na San Andreas a ted budou v takovym "malym meste" ... I kdyz me osobne vic vyhovuje LCS bez SA ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ja jsem pred nekolika dnama dokoncil hlavni pribeh a uz jsem to zabalil ale fakt super hra! uz se tesim na vice city!

jinak ted ma vyjit LCS na PS2 co si o tom myslite? nevim jak se to tam chytne kdyz jsou na PS2 uz zvykli na San Andreas a ted budou v takovym "malym meste" ... I kdyz me osobne vic vyhovuje LCS bez SA ...

no pokud vim tak už je to docela dlouho co LCS vyšlo na PS2, ale určitě se to chytlo je to přeci jenom "nový" GTA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak som sa trosku zabaval s CHEAT DEVICOM. Kedze v Cheat Device je DODO (lietadlo) tak som pozoroval Lietadla ktore odlietaju z letiska v Shoreside Vale a zistil som trasu akou letia. Kazde lietadlo ide tak isto ale je zaujimave ze v priebehu 4 min je po lete a opat pristanu v Shoreside Vale. :lol: Tu je trasa letu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý nick. :wink: Takže předpokládám ,že máš fw1.5.Nainstaluješ devhook a vytvoříš v PSP složku ISO (velká písmena) a tam to narveš.Více najdeš v topicu "Pro začátečníky".A ještě jedna věc.Dost dlouho jsem hledal funkční iso GTA.Z newnova funguje na 100 %.A nechceš koupit GTA originál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu