Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA Liberty City Stories


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 683
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mno San Andreas na Ps2 taky dostávalo hodně dobrý hodnocení...ale to bylo spíš nadšením novým GTAčkem, než pocitem z opravdu dobré hry...mě celý SA bavilo sotva půl hoďky, byl to patlajz a nešlo to hrát...mno ale LCS by mohlo ujít... pokud je to aspoň gta3 jako takový...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera jsem to už s bráchou rozjížděl po wi-fi!!!! Je to super hra!!! Nadherná grafika! A super radia.... Mam tam somzřejmě nahranou i svojí musiku... :lol:
grats....ale mam takovej pocit že na singl to neni zrovna ono :D...takže já až na vánoce :P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
tak včera jsem to už s bráchou rozjížděl po wi-fi!!!! Je to super hra!!! Nadherná grafika! A super radia.... Mam tam somzřejmě nahranou i svojí musiku... :lol:
grats....ale mam takovej pocit že na singl to neni zrovna ono :D...takže já až na vánoce :P

nene single je taky dost dobrej :twisted: :twisted: :twisted: :arrow: 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera jsem to už s bráchou rozjížděl po wi-fi!!!! Je to super hra!!! Nadherná grafika! A super radia.... Mam tam somzřejmě nahranou i svojí musiku... :lol:
grats....ale mam takovej pocit že na singl to neni zrovna ono :D...takže já až na vánoce :P

nene single je taky dost dobrej :twisted: :twisted: :twisted: :arrow: 8)

to je jedno, stejnak už nejsou peníze....holt až ty vánoce ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera jsem to už s bráchou rozjížděl po wi-fi!!!! Je to super hra!!! Nadherná grafika! A super radia.... Mam tam somzřejmě nahranou i svojí musiku... :lol:
grats....ale mam takovej pocit že na singl to neni zrovna ono :D...takže já až na vánoce :P
je to hra která by ve sbírce neměla chybět! Tak jí hlavně nezapomeň připsat do seznamu... :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ripy to sou...i funkcni (presna kopie hry)...ale nejdou spustit na psp s fw1.50 :)...leda 2.00 ale tam zase nejdou poustet homebrew (loader)...mno asi neco jako kdybys chtel hral windowsacky hry na linuxech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu