Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA Liberty City Stories


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 683
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

jak tak ctu tak tady moc lidi nebavilo san andreas ze to hrali chvili a prestalo je to byvit a hned tu heu odsoudili ale verte ze 97% nedostalo pro nic za nic pravda zacatek neni nic moc ale pak je to super hra strasne velky moznosti mam to pres rok a jeste nemam vse ale chapu ze to nekoho muze nudit.jen jsem se chtel GTA zastat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to gta dobre? stale sa newim rozhodnut ci kupit abo nekupit...

Já to GTA mám a FAKT doporučuju.Mě GTA hrozně bavily na PS2 na Počítači měl jsem ho i na GBA no ale nedělal jsem moc ůkoly no prostě jsem zabíjel lidi atd 80)...No a na PSP jsem to dohrál protože nepřwstaneš hrát dokud neuděláš ten úkol.Prostě to musíte mít!!!!! :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
je to gta dobre? stale sa newim rozhodnut ci kupit abo nekupit...

Já to GTA mám a FAKT doporučuju.Mě GTA hrozně bavily na PS2 na Počítači měl jsem ho i na GBA no ale nedělal jsem moc ůkoly no prostě jsem zabíjel lidi atd 80)...No a na PSP jsem to dohrál protože nepřwstaneš hrát dokud neuděláš ten úkol.Prostě to musíte mít!!!!! :wink:

asi si to kupim.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Zdravím pánové, je to fakt tak moc náročný na ovládání nebo je to jen nezvyk, ale po chvíli se to na to dá v klidu zvyknout? Já zatím hrál pouze WipEout, takže tohle bude asi trošku o něčem jiném... :)

A jak byste tu hru celkově ohodnotili, třeba v porovnání s ostatníma PSP hrama a GTA sérií na PC?

BTW, jak je to se zaměřováním? Cíle se automaticky určují?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

GTA je moje prvni originalni hra na PSP je to asi jedina za kterou sem bzl ochotnej dat ty prachy vsechny ostani uz budou piratsky,je to mega parba ovladani je super super o moc lepsi nez na kompu grafika vyborna a hlavne to je hra ktera se nikdy neohraje a pokud ji mate neustale v UMD mechanice jako ja zapnete ji uplne kdykoliv a treba se jen tak projedete po meste na sportovce zabijete par mafianu proletite vrtulnikem projedete na lodi tak ani nemusite hrat ty mise :-) ja je samozrejmne hraju a sou vsechny plnohodnotny a zajimavy.Vsem GTA: LCS doporucuju doufam ze si ho uzijete tak jako ja.

A TED JEDNA VELKA RADA PRO VSECHNY!! NEVEDEL TO ANI MURPHY :-) JDE O ZAMEROVANI KDYZ DRZITE AUTOMATICKY ZAMEROVANI A ZMACKNETE SIPKU DOLU (pokud mormalne ovladate hru analogem...jinak to ani nejde :-) )TAK SE VAM ZAMEROVANI PREPNE DO NORMALNIHO TERCE SE KTERYM SE DA MIRIT UPLNE NA VSECHNO A DAVAJ SE SKVELE HEADKY:::: NEMLUVE O NICENI AUT:::: TAK SI TO UZIJTE A NEPOUZIVEJTE CHEATY PAK TO NEDOHRAJETE NA 100%. a GTA FOR LIFE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu