Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA Liberty City Stories


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 683
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous

to sem rad ze sem vam pomoch zjistil sem to z americkyho serveru :-) heh dokonce tam psali ze udelali chybu v option protoze nerekli jak se to dela :-) je tam sice Free Aim u L tlacitka ale k tomu se musi jednou zmacknout sipka dolu :-) a to tam neni...jinak GTA je zatim nejlepsi hra na PSP :-) at si rika kdokoliv cokoliv :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sem rad ze sem vam pomoch zjistil sem to z americkyho serveru :-) heh dokonce tam psali ze udelali chybu v option protoze nerekli jak se to dela :-) je tam sice Free Aim u L tlacitka ale k tomu se musi jednou zmacknout sipka dolu :-) a to tam neni...jinak GTA je zatim nejlepsi hra na PSP :-) at si rika kdokoliv cokoliv :-)
jj myslim, že i podle IGN je gta nej. hra roku 2005 -

http://bestof.ign.com/2005/psp/19.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Nejlepší je ten PSYCHOOOOO a potom se mi líbí spodky se srdíčkama... :lol:

Já mám zatím jen casual a Leone suit - jsem zatím pouze v 8%. :)

To Primátor: Pohřebák, to fakt nevím. Ale spíš by mě docela zajímalo, jestli tam někde bude Apache, co hoši? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Jj, jsem na tom stejně, toto je taky má první konzole. Díky tomu analogu (bez něj si PSP ani nedokážu představit) se ale hra ovládá nádherně. Mám teda ještě trochu problém s pohybem po svých a střelbou (hlavně mě štve, že když střílím po nepřátelích, tak mi to automaticky zaměřuje i civily), ale vozidla se, řekl bych, ovládají mnohem lépe než na PCčku. Ale myš je myš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Když přišlo Vice, tak jsem na motorce byl v jednom kuse, ale teď už mě moc neberou, bo furt padám... Holt, v Liberty je moc sloupů. :lol: Občas využiju Sancheze. Teď se učím jezdit v Leone Sentinelu (ten černej bavorák, ne nepodobnej tomu, ve kterým jezdil Jason Statham aka Kurýr), protože to je rychlé, skvěle ovladatelné a vysoce výkonné vozidlo. Plus nádhernej design. Mým cílem je stylově projet město (nebo aspoň ostrov) plnou rychlostí bez jediného škrábance.

BTW, pánové, docela by mě zajímalo, jestli vám GTA někdy padá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
nikdy nespadlo..................jen když se mi vybila baterka - pak se vypnula - po zapojení adaptéru jsem zapnul psp a náhle byl jsem v gta a tam kde jsem byl před vibitím ..... zajímalo by mě, kde to našlo šťávu, aby si to zapamatovalo pozici

Asi se ulozili data do pameti RAM.

2M3G4P!X: CO presne to dela? Jakou hrajes verzi a jaky mas fw?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

FW mám 2.0, hru origoš. Ale možná, že to byly jen ojedin?lý situace, bo jsem to hrál potom asi tak 10h a v poho. Možná n?jakej bug (t?ch je tady dost), na PC?ku taky ob?as hry padaj.

Když jsme u toho, možná to je blbá otázka, ale vycházejí na PSP gamesy patche?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
To Primátor: Pokud pořád hledáš ten pohřebák, tak jsem jeden viděl v Rockfordu, na parkovišti mezi domy na východ od stadionu a naproti trajektu.

Ty si buh!! DIky moc! Stal tam tak osamocen, fakt diky. Ted uz mam sbirku hotovou :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu