Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA Liberty City Stories


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 683
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous
Aha, tak to jsme na tom stejně. Na co jsi ten pohřebák vlastně potřeboval? Na nějakou misi nebo pro export?

Ve druhym meste je takova garaz a u ni tabulka se seznamen aut co tam mas dovezt. Kdyz je dovezes vsechny, dostanes odmenu.

Tady je mapa kde ta garaz je, je u toho sipka:

:arrow: http://img311.imageshack.us/my.php?image=srostauton5gj.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Rovných 40%. :D

To Petersweter: Přibliž pls trošku tu misi, kterou nemůžeš udělat.

To Eskimo: Ta mise je vážně hnusná, ale udělat se dá. Chce to samozřejmě health/armor na maximum a nějakej dost dobrej arzenál, buď brokovnici nebo nějakou pušku. Taky doporučuju zůstat někde v rohu - je lepší, když po tobě jdou maníci jen z úhlu 90°, než ze 360°. Hlavně se připrav, že po oddělání těch týpků se proti tobě postaví ještě jeden mamrd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Tak me na tu misi stacil revolver. Porad jsem jim utikal a kdyz jsem nekoho chtel zastrelit tak jsem popobehnul (neutikal jsem porad), otocil se a zastrelil. Revolver 100% funkcni! Na konci je ale boss a na nej neco ucinnejsiho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

já jsem skoro úplně na začátku, mám hotové jenom 3% hry.Zasekl jsem se v misi jak si mám jet pro foťák a potom po ulici až do toho žlutého kruhu, pak naběhne animace jak nějaký ''týpek'' vleze do dodávky a tam sem se zasekl.Ať udělám cokoliv tak to napíše mission failed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Přesně tak a nesmí tě spatřit, dokud ho nevyfotíš. Pak už je to jedno, zařve Don't look at me (nejspíš kvůli tomu kostýmu batolete :lol:) a zmizí. Mission passed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jo ale když jedu za ním tak to napíše mission failed

Když za ním jedeš tak od něj nesmíš být 1,5metru musíš být odněj pořád daleko ale abi ti zase neujel pak jak zabočí na tu polnacku tak velez z auta a jdi POMALU za ním a po animaci jenom vyfot a je to... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me na tu misi stacil revolver. Porad jsem jim utikal a kdyz jsem nekoho chtel zastrelit tak jsem popobehnul (neutikal jsem porad), otocil se a zastrelil. Revolver 100% funkcni! Na konci je ale boss a na nej neco ucinnejsiho

Jo jak je na konci ten boss (to jsem dělal tu misi podruhý) tak se mě stala taková věc že jsem před ním utíkal a on se zasekl u sloupu a já se na něj chvýli díval jestly nahodou nezaútočí no a po chvilce jsem vytáhl sniperku 4* bum do hlavy a MISION COMPLETE :twisted: ...Docela srabský... :lol: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
tak se mě stala taková věc že jsem před ním utíkal a on se zasekl u sloupu a já se na něj chvýli díval jestly nahodou nezaútočí no a po chvilce jsem vytáhl sniperku 4* bum do hlavy a MISION COMPLETE :twisted: ...Docela srabský... :lol: .

Hehe, tak to já zase, když jsem měl zabít toho typana na střeše (Kenjiho) casina (toho s katanou, jméno si bohužel nepamatuju) měl asi tak 20% health, tak jsem mu zdrhl, a když jsem připraven otočit se a dát mu dávku z M4, tak zjistím, že za mnou není... Tak se vrátím a ta lama se tam sekne nikoli o sloup, ale o zábradlí... Takže R -> o a mission passed. :lol:

Taky docela srabárna. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 M3G4P!X

nevim, ted pro koho ta mise je, ale kdyz se podivas na mapu, tak je to v 2.meste uplne na severu a je to pobrezi, jako nejaky parking a budová=stoji tam asi 10-15maniku a vrtulnik poletuje-kosi nehoraznou intenzitou...

Jo a myslm, ze je tam limuzina do ktere mam asi nastoupit!Mel jsem vzdy armor i health plny+arsenal, ale ani jsem si necich!

Mission Failed---a znovu takovy kus atd.Jako Ja to loaduji znovu hlavne k vuli zbranim :)

Kolik mate cash?ja jedu poctive a na 26% mam asi 26litru :o) to je asi prima umera...hehheee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
2 M3G4P!X

nevim, ted pro koho ta mise je, ale kdyz se podivas na mapu, tak je to v 2.meste uplne na severu a je to pobrezi, jako nejaky parking a budová=stoji tam asi 10-15maniku a vrtulnik poletuje-kosi nehoraznou intenzitou...

Jo a myslm, ze je tam limuzina do ktere mam asi nastoupit!Mel jsem vzdy armor i health plny+arsenal, ale ani jsem si necich!

Mission Failed---a znovu takovy kus atd.Jako Ja to loaduji znovu hlavne k vuli zbranim :)

Kolik mate cash?ja jedu poctive a na 26% mam asi 26litru :o) to je asi prima umera...hehheee

Tu sem udelal na podruhy. Celkem maso musim rict. Vsichni to do tebe kosek. Ja sem je vsechny zabil AKAckem z dalky a vrtulnik bazukou. Jo a mam 33% a mam ,- 47 000,- Mel jsem 70 000,- ale oupil sem si za to zbrane :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu