Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA Liberty City Stories


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 683
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous

já teď mám dělat mise pro J ale když tam přijdu tak ten chlap začne kecat že potřebuju větší respekt a nevím jak mám ten respekt získat , už sem asi půl hodiny vraždil černé gangstry apořád nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Ty vado borci vy se mate jak vaz tak posloucham tak cumim teda gta lcs je asi solidni parba ale co snim kdyz nejde na fw:1.5 ze tim z te hry vyrobci udelal picovynu! ach jo!!!!!

Ty se picovina :roll: Boze to je ale hlod, kvuli tomu ze hra nejde na 1.5 tak je to picovina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
haha, a co s nima?Da se pořídit nějakej house?loď?vrtulník?

(v San Andreas jsem měl nějakých 100 melounů). 8)

Ja 260 8)

Doh, drobný přehmat... vlastně mám něco málo pod miliardu, 100M je vážně hodně málo. :D

To Rajen: Affirmitave! (CS nehraju :))

To Eskimo: Teď něco přes 50%, v penězích něco přes 200k... Taky jsem kupoval zbraně, konkrétně plamenomet, kterej jsem pak musel zahodit a koupit RPG. Přitom jsem ho vůbec nepoužil, takže docela vyhozený love... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Me stve ovladani sniperky analogem. Nez nekoho strefim tak uplyne vecnost, vzdycky ho tim zamerovacem prejedu, zlata mys na PC, jeste jsem si na to poradne nezvyk. Jo a to plavani je skoda no, celkem nezvyk po SA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me stve ovladani sniperky analogem. Nez nekoho strefim tak uplyne vecnost, vzdycky ho tim zamerovacem prejedu, zlata mys na PC, jeste jsem si na to poradne nezvyk. Jo a to plavani je skoda no, celkem nezvyk po SA

Nevím jestly o tom víš ale když míříš sniperkou nebo kulometem na lodi nebo tak podobně tak můžeš držet L nebo R a tím to máš mín citlivý...Vyzkoušej to :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Dez má pravdu, kdyby tam to zcitlivění nebylo, tak potom by se teprv nedalo mířit. :twisted: Ale to plavání mě taky štve - Tommy to uměl, negr taky, ale Toni je na to asi moc velká lama... Ma ho to asi v dětství nenaučila. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Dez má pravdu, kdyby tam to zcitlivění nebylo, tak potom by se teprv nedalo mířit. :twisted: Ale to plavání mě taky štve - Tommy to uměl, negr taky, ale Toni je na to asi moc velká lama... Ma ho to asi v dětství nenaučila. :lol:

Pletes se, Tommy to neumel :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Dez má pravdu, kdyby tam to zcitlivění nebylo, tak potom by se teprv nedalo mířit. :twisted: Ale to plavání mě taky štve - Tommy to uměl, negr taky, ale Toni je na to asi moc velká lama... Ma ho to asi v dětství nenaučila. :lol:

Pletes se, Tommy to neumel :wink:

Sorry, moje chyba, neuvědomil jsem si to. Už taaak dlouho, co jsem hrál Vice naposledy... Ale Liberty je stejně lepší, no ne? 8)

Jinak Dezi, teď jsem si všiml, že to co píšeš není tak úplně pravda - vyšší citlivost aktivuješ L, ale R přece slouží k míření samotnému. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Nemyslím, že by byl CJ posledním plavcem. Liberty Stories je spíše takový klon GTAIII a Vice City (až na to, že tady nejsou vrtulníky, aspoň ne bez modu), nežli plnohodnotné pokračování San Andreas. No a jelikož Tommy ani maník z trojky plavat neuměli, neumí to ani Antonio. Pokud někdy vyjde další PC/PS (PSP :lol:) GTA, čemuž bych po neúspěchu posledního dílu moc nevěřil, tak tam určitě hlavní hrdina bude umět plavat.

BTW, dneska ráno jsem dohrál LCS. Docela mazec, hraju obyčejnou lehulinkou misi, pak animačka, že jsme ovládli město a voila... game completed plus 500 klacků navrch. Ani nevím, co s tolika penězi dělat, poraďte. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Ale jděte. :P Vždyť to dneska už nikoho nebaví, lidi se vracej k trojce nebo k Vice, ale SA považuje spousta lidí (včetně mě) za nejslabší díl 3D série... Copak vy to ještě hrajete?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Ale jděte. :P Vždyť to dneska už nikoho nebaví, lidi se vracej k trojce nebo k Vice, ale SA považuje spousta lidí (včetně mě) za nejslabší díl 3D série... Copak vy to ještě hrajete?

Ale ty jdi. Vracej k Vice City? Chachachachacha, tos me rozesmal. Vice City je oproti San Andreas Java hra :D Proc je podle tebe nejslabsi? Dyt je tam tolik moznosti, sou desitky diskuznich for o SA, znam jenom 2 lidi ktery to nebavi a jeden z nich ses ty :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu