Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox live


Pennywise

Otázka

Zdravím lidi,

zkoušel jsem nastavit připojení na xbox live

1.Dám network set.

2.Edit set.

3.Basic set. IP dám Automatic

4.DNS set. automatic

5.Vše se mi krásně nastaví samo všechny adresy atd.

6.Dám test xbox live connection VŠE je confirmed až u bodu XBOX LIVE mi to napíše failed:cry:

Navíc musím nastavit i additional settings?Nevíte kde je tak asi chyba?Předem děkuju za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
zkus nastavit ip atd. podle pc

Díky ale všechno jsem tedka nstavil a shoduje se to s tím automatickým nastavením takže pořád jsem tak kde jsem byl:cry:náký jiný nápad?

Lidi a nemůžu mít třeba profil špatně nastavený?Nevím jestli to má něco s tím mím problémem společného..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
me to taky tuhle delalo a az kdyz sem podruhy restartoval router to nabehlo,proste nech tam kabel zapojenej v tom xku a vytahni a zapoj router nebo modem ze zasuvky,pockej minutu az dve a zkus to znova

Dobře zkusím to ,pak dám vědět a co to additional settings?to musím taky nastavit?

edit:Bohužel pořád to stejné:( asi to nikdy v životě nenastavím:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no pokud si už registrovaný na xboxlive a háže ti to u xbox live failed tak koukni na detaily ...

Promin ,ale jak to myslíš registrovaný?Sorry ,dělám to uplně poprvé a xbox mám doma tak týden..jediné co jsem udělal že mám svůj profil ,a nastavil jsem to podlě těch bodů které jsem napsal výše ,nic víc jsem neudělal ,tak pokud bych něco měl tak prosím porad...náké registrování mi nic neříká:oops:ale asi by mělo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
někde v menu bude join to xbox live ... pak jak to budeš vyplnovat tak musíš udat nějakou adresu třeba v new yorku nebo třeba z londýna xD prostě ne z český republiky tak si nějakou najdu na googlemaps.com ;)

Jo,když dám ale to join xbox live tak se to jakoby připojuje a pak mi to hodí Cant Connect to xbox live ,select test connection to troubleshoot your connection

A ted dvě možnosti:

Test Connection

Cancel

Když dám test connection tak mi to testuje a zase všude to napiše confirmed a u xbox live to napíše failed a konec:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. vypoj kabel s xboxu a restartuj router i modem pak ho dej zpatky a zkus se pripojit pokud to nepujde tka co me jeste napada opis si vsechny adresy a brany z toho pripojeni co tam mas napsane ..pak dej nastavit rucne a vypis to vsechno znovu a pak se zkus pripojit...

jinak status kody zjistit tak ze kdyz ti to ukaze ze se neda a das test connection a pak ti to zase vyhodi chybu tak zmačkneš Y a vypise ti to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1. vypoj kabel s xboxu a restartuj router i modem pak ho dej zpatky a zkus se pripojit pokud to nepujde tka co me jeste napada opis si vsechny adresy a brany z toho pripojeni co tam mas napsane ..pak dej nastavit rucne a vypis to vsechno znovu a pak se zkus pripojit...

Ok ,díky ,vyzkouším to a pak dám vědět!A nemůže to být že mám sdílenou IP a internet jde přes router kabelem o patro níže a pak eště přes switch a ze switche do xboxu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nedokazu rict ale jelikoz mame doma pres router zapojene 2 xboxy plus dva noorbooky pres wifinu a sem tam se stane ze mame pripojene vsechno najednou a vsechno najednou je pripojene na netu a hrajem normalne po livu tak si myslim ze by vtom problem byt neměl

jinak co me jeste napadlo tak pokud ti vubec tohle nepomuze tak resetuj znovu modem pak router a zapni xko dej automaticke vypsani brany a adres a zkus se pripojit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže tady status cody:

W:0000-000B

X: 0600-F001

Y: 00C2-03C0

Z: 0000-0000

to mi psalo posledni dva dny taky nejak nam to vypadavalo nevim proc ale po restartu modemu a routru a zapnuti konzole nam to zase nazkočilo v poho

Pokud se vám nepodařilo Xbox Live test a dostala kód Z 8015-190D, pak to znamená, že vaše konzole je automaticky zakázány na Xbox Live a to je nezvratný. Č. otázky.

Z - 0000-0000 je obvykle jen otázkou připojení. Měli byste zkusit připojení konzole přímo na modem nebo zkuste ji na jiném místě (podobně jako u přítele v domě a nejlépe ISP by měly být odlišné od toho, co jste pomocí) a zkontrolovat, že pokud by práce.

Pokud jde o kód AFFF Z-0016, který jsme už hodně líbí tyto hovory během posledních 2-3 týdnů nyní. Tato otázka je v současné době zkoumán. Pokud jste se setkali tento problém a vy používáte konzoli, která byla zaslána zpět k vám z oprav (renovovány v konzolích), zkuste obvyklým způsobem jako powercycling konzole a zařízení v síti, nebo zkuste drátovým, přímé spojení s vaším modemem (NE routery a bran - máte-li tyto a nemůže udělat přímé modemové připojení, otevřete a násl. portů ve vašem routeru nebo brána: UDP 88, UDP 3074, TCP 3074 a zkuste také umožňuje UPnP), nebo vyzkoušejte připojení postižených konzole v různých místo a umístění. Pokud jste se ještě dostat Z: AFFF-0016 kód stavu, volejte technickou podporu a pokud tak učiníte, ujistěte se, že máte k dispozici a násl. informace:

- Náhradní konzole pořadové číslo (dostupný v nastavení-nastavení-systém konzole info)

- Náhradní konzole konzoli ID (ve stejné lokalitě)

- Servisní požadavek číslo / číslo konzole opravy, který byl uveden na vás, kterou hardware oddělení zpět pak sledovat stav svých opravit (nebo nemáte-li toto už alespoň laskavě potvrdil, že jste skutečně konzole opraví nebo poskytne jen pořadové číslo u nás na trati je dolů).

Pokud všechny tyto požadavky splněny, vydá poté by mělo být zvýšena na vyšší management. Ty by se s největší pravděpodobností budete dotázáni na obslužnou informací tak, aby orgán dohledu by měl být schopen kontaktovat vás jako pro jaké řešení by bylo dosaženo, pokud jde o toto téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jinak co me jeste napadlo tak pokud ti vubec tohle nepomuze tak resetuj znovu modem pak router a zapni xko dej automaticke vypsani brany a adres a zkus se pripojit

Tohle jsem už jednou zkoušel a nic:cry:

Aha takže můj případ je toto:

Z - 0000-0000 is usually just a connection issue.

Z - 0000-0000 je obvykle jen otázkou připojení.

No eště mě snad napadá zajít nahoru (bydlím v rod.domku) a zkusit napojit kabel přímo z routeru do xboxu ,jinak už jako fakt nevím:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tohle jsem už jednou zkoušel a nic:cry:

Aha takže můj případ je toto:

Z - 0000-0000 is usually just a connection issue.

Z - 0000-0000 je obvykle jen otázkou připojení.

No eště mě snad napadá zajít nahoru (bydlím v rod.domku) a zkusit napojit kabel přímo z routeru do xboxu ,jinak už jako fakt nevím:(

To by bylo asi nejlepsi jak už jsem psal před chvílí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu