Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

3.03 oea


borec

Otázka

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

na to vyrabeni z tech svou souboru se vyprdni a pouzij toto, je to ozkousene ;)

http://psp.games4you.cz/download.php?id=898

tohle stahni a otevri to:

Otevri v tom raru slozku 3.03 OE-A turboinstallbymootoo, tam najdes slozky 303oeflasher a 303oeflasher%

Tyhle dve slozky nakopiruj do GAME150

Vypoj USB, vyndej umd, ujisti se ze mas batrku nabitou alespon na 75% a najed v PSPčku do Game/Memory Stick a pust 3.03OE......

pak dej jen krizek a uz na psp nesahej dokud nenapise :

"Done. Restart PSP manually" -> vypni psp (musis tu packu podrzet dele)

Je docela mozne ze se ti PSP nenastartuje, tzn. ze ti bude svitit jen ledka. PSP vypni a zapni a drz prave horni tlacitko, nabehne ti takove fialove menu

Najed do Configuration a tam prvni dve polozky dej na enabled, Kernel dej na 1.50 a zbyle polozky dej na disabled, pak uz jen das back,exit a mas fw 3.03OE-A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nemusis ale muzes, uz nebudou potreba :)

jeste udelej posledni vec at potom nepises nova temata:

PSP vypni a zapni a drz prave horni tlacitko, nabehne ti takove fialove menu

Najed do Configuration a tam prvni dve polozky dej na enabled, Kernel dej na 1.50 a zbyle polozky dej na disabled, pak uz jen das back,exit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cus, nejsem zrovna expert na PSP, takze bych vas chtel poprosit o radu. Po downgradu z 2,71 na 1,50 jsem si ve slozce psp prepsal adresar na GAME150(zkousel jsem i GAME303) a nakopiroval jsem do ni oba zminene soubory. Kdyz jsem pak v PSP najel na slozku Game -> Memory stick, tak mi to napsalo: "there are no games". Tak jsem se chtel zeptat kde delam chybu. Muzu nahravat z 1.50 rovnou 3.03OE-A? Diky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu