Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

reklamovat or no? pls help


dhawk

Otázka

Cawte,

Davnejsie sa mi stavalo (2x) ze pri hrani origos princa z pesie WW na FW 2.50 sa mi psp zasekavalo. Proste zrazu seklo pri loadingu a musel som ho vypnut alebo aj pocas hrania. Dostal som typ, nech si dam custom FW a nech vyskusam nejake iso. Tak som tam dal custom FW 2.71 SE B a uz druhy krat mi tam seklo PSP v hre Dungon Siege. Mam teda psp reklamovat? a jak sa da vratit do FW 1.5 z tohoto Custom FW? PLS HELP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
jestli to není pokaždé, tak bych to nějak přežil, protože pokud půjdeš s reklamací, tak ti tam s největší pravděpodobností nahrajou nejnovější firmware (jelikož tohle může být opravdu problém sw) s tím, že tohle by to mělo vyřešit...

kua, tak to je jak z blata do louze. No nic, ale najskor to reklamujem. Ono ked hrate Dungeon Siege a neukladate hru a zrazu vam to sekne a vy musite ist pekne od zaciatku a stane sa vam to 4krat, tak to uz potom mate chut to PSP roztriezkat na kusy, ale ked ze Vas stalo pekny balik tak to neurobite a tu zlost v sebe dusite az kym si to nevilejete na emaily pre pro gaming shop alebo na boxerskom mechu

:evil: :lol: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu