Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSPtube Please Help


vercajg405

Otázka

ludia asi sa smejete ze sa najde aj taky amater co si nevie nakopnut psptube ........ no ale sme tu aj taky gramblavejsi takze v system information mam

system software : 3.71 M33-2

mam custom ale neviem aky :D .....lebo mi ho riesil bratranec od jedneho typka .... staihol som PSPTube20070817 ..... neviem ktore mam dat tam viem ze do GAME ..... ale kere ci 100 ci 150 ci 200 .... a tam ete cosi treba doplnit tez neviem co ..... a ked som to len tak skusal v psp mi dalo corupted data tak dako .......viem ze to neni moc dobre :D .........nuz ale kazdy dako zacinal ......... a prosim o taky daky navod ze pre opicu :D ........dakujem vsetkym .....ak budete cet dake hry staci napisat poslem linky na vsetko ...naozaj ....... THANX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no ja som ten tvoj topic videl neboj niesom ziaden amater v takychto zalezitostiach .....bol som uploader jedneho nemenovaneho legendarneho fora :D:D: ........

edit: uz mi to doslo .......a co povies na toto teraz mi to kamarat hodil http://dl.qj.net/Ultimate-PSPTube-v1.3-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/25076/catid/140

edit2 ........a odkial to tam mam dat psp zlozku game zlozku alebo psptube alebo iba tam mam secky subory nahadzat co su v tej poslednej psptube

edit 3 D: .......a tak naco budem spamovat .... :D .....uz som to rozbehal seckym dakujem posielam uplne setky moje credity .......kujem za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu