Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP 3000 vs. slim


fusty

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nevím co mělo na tom display byt lepsi ale podle toho co jsem si precetl tak je 3k na ho*no pokud teda nemate majland na nakupovani uz tak predrazenych psp her :)

Edit : Trosku jsem hledal - Pověstnou "třešničkou na dortu" je pak nový displej s větší intenzitou a počtem zobrazených barev, díky čemuž je mnohem lépe čitelnější, a to především na denním světle.

psp30007.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pred par dnama se kamos (ze dne na den) rozhodl, ze chce PSP a musel ho mit. :D Tak vzal pristi den do skoly lovka a okamzite jsme jeli do Shopping Parku (nakupni stredisko) projet Datart a Electro World. V Datartu jsme se dozvedeli, ze maji posledni "dvoutisicovku", ale s UMD hrou (o 500,- vic nez normalne) a s pismenkem G na krabici. Tak jsme sli do Electro Worldu, kde nas obsluhoval uplne tezky prodavac. :D Zjistil, ze uz nemaji PSP 2k a ze jsou jenom ty dva (jeden Black a jeden Silver) kusy, co jsou ve vyloze pred nama. Ptali jsme se ho, jestli jsou i samotny bez tech packu a her (nebyla tam cenovka jenom na samotny) a on rikal, ze jo, ze by byla blbost to kupovat se hrou, kdyz se to flashne a ze on ma fatko a pari s kolegou, co ma slimaka. :D Zeptali jsme se ho na FW, coz nevedel, tak nam ho vklidu nechal do ruky a bez problemu jsme tam mohli dat moji baterku a na FW se mrknout - samozrejme tam byl 4.01 a my sli o dum dal. Sli jsme do jedne Sony prodejny, kde meli vystavenou 2000 a pozadali o zapnuti. Nebyla baterie a ja se ochotne nabidl, ze tam dam svoji. :D Ne, nesmi tam davat cizi. Nakonec to vrazili do nabijecky a zapli s presvedcenim, ze to bude jeden ze starsich kusu. Nabehlo to do XMB, ktere zdobilo pozadi z FW 5.00. Pismenko G na krabici dokazovalo, ze tady neporidime. Znal jsem jeden malej obchod, kterej je specializovanej na PlayStation celkove a jak jsme tam dojeli, tak bylo 10 minut po zaviracce a vecer. Tak jsme jeli kazdej domu. Pristi den jsme zacali tim obchudkem, kde nemeli PSP vubec ani na sklade. Tak jsme jeli do centra Ostravy, kde jsme projeli nekolik elekter, kde nic, par hracskych obchodu, kde taky nic a nakonec jsme omylem narazili na jeden Datart, na ktery jsme zapomeli. Sli jsme teda tam a zeptali se - necekane - na PSP 2000. Bohuzel nemeli. Tak jsme se podivali na vystavenej kus (vedle mobilu na snurkach - na ukazku) a chteli jit. Napadlo me se jeste zeptat na to vystaveny (bylo to nepravdepodobny, ptz v EW nam rekl, ze ty vystaveny se prodavaji naposledy a ze jsou vzdycky z te nejnovejsi varky, ptz to vzdycky byva prodany a PSP 2k bylo vsude pryc a jenom 3k). Rekl, ze je to 2k, coz nas zaujalo, a zacal hovor tlacit k 3000. Zastavili jsme ho a zeptali se, jestli je tam dlouho nebo chvili. Priznal, ze dlouho a slo videt, ze ne moc rad, ptz si urcite myslel, ze nas to odradi - ale naopak! Pozadali jsme ho o zapnuti a on ochotne prijal mnou nabizenou baterii. Vrazil ji tam a nas privetive privitalo stare XMB. Navigoval jsem ho az k System Information, kde jsme to videli: 3.95! 3.95! 3.95! 3.95! Bylo to doma. Ochotne jsme pockali na zabaleni a najiti krabice (od stareho vystavovaneho kousku) a vdecne ho koupili. :) Bylo v krasnem stavu, na displeji sice par jemnych (temer neviditelnych) ryh bylo, ale jinak - i s krytem - bylo jako nove. Kamarad ho laskyplne objal po dvou dnech hledani a my pres cele mesto jeli pro kartu. Okamzite jsem mu to flashnul a pristi den ve skole jsme pretahli par her z flashky at muze krome poslouchani taky hrat. Je s nim spokojenej a neda ho z ruky. Kdyz jsem mu nabidnul, ze mi ma dat na jeden den kartu a ja mu tam dam novej dil Prison Breaku, kterej vzdycky konvertuju na stredu do PSP at mam ve skole co delat (a at on to nemusi delat zbytecne taky), tak se na me podival jak na kkta, ze jsem zesilel, ze by nemohl hrat.. :D

Komu se nechce tento roman cist, tak tady je podstata toho celeho: Jeste se da sehnat nove PSP Slim'n'Lite se starou deskou, ale hooooooodne tezko a nas to stalo cele dva dny prochazeni mesta skrz na skrz. Takze neni potreba kupovat z bazaru, ale sance na to, ze se jeste najde nove flashnutelne PSP 2k je vice nez zanedbatelna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu