Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pomoc se zapnutím PSP


pruspe

Otázka

ahoj, mám psp fat, když sem ho chtěl vypnout, normálně sem chtěl vypínač posunout nahoru, ale ten se asi ňák uvolnil nebo co, prostě teď s nim de hýbat úplně volně, není tam jakoby ten odpor, co tam má být, chtěl bych PSP reklamovat, ale mam tam CFW a tak tam chci dát origo FW, problém je v tom, že se mi PSP vybilo a teď po nabití ho nemůžu zapnout, nevíte jestli se s tím dá něco udělat???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) pokud ho otevres, prijdes o zaruku .. takze si to promysli

2) kup, nebo si u nekoho udelej autostart baterii :-)

3) Pokud PSP nejde zapnout, firmware nestuduji.. Myslis snad, ze to Sony veme na reklamaci, rozebere to, zapne to, zjisti CFW, tak to zase "rozbije" a vrati to zpet prodejci, jako neuznana reklamace? lol?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak tady jsou ty fotky je to na nich blbe videt ale pokud to otevres (Prijdes o zaruku) je to videt dobre ta prepinaci packa Fotky jsou z fatka

3483766%7EP1030059.jpg

3483764%7EP1030065.jpg

a jeste k tomu s cfw v pohode ho tam mit muzes ale co jsem se ptal v autorizovanym servisu sony tak vetsinu zaruk meni kus za kus a pak az to pnekam posilaji myslim ze na slovensko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu