Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc při koupi PSP


ALBI

Otázka

:psp:Ahoj jsem naprostý začatečník , vím že slovo začátečník už vas tady asi prudí ale potřebuju poradi při koupi Psp , chtěl bych si koupit to nejnovější co momentálně je (Psp 3000) a proto potřebuju vědět jestly pujde předělat tak abych tam mohl stahovat iso hry a filmy , takže bych potřeboval zdělit jestly udělám dobře když si nove psp koupím dík za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

:psp::!:Dobrý den já bych si chtěl koupit PSP ale chtěl bych vědět jak to mám udělat aby mě tam šli ISO games a jestli me am pujde 8 GB pametova karta (chci si koupit PSP 3004)

Prosím o co nejrychleší odpověĎ. předem děkuji všem co mi pomůžoumoje ICQ je 376-754-076 a skype je danecekhrnecek dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zatim flashnout nejde kup si radsi 2000 treba tady na foru a mas 100% jistotu ze ti pujdou ISO hry ;) do 3000 bych nesel ma i spatnej obraz oproti 2000

Ze taky vsemu verite... ano u nekterych se spatny obraz (pri prechodu z cerne na nejakou akcnejsi scenku trochu mlzlo..., ale ja problemy nemam, hned tohle nepouzivej, kdyz otom kulovy vis :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu