Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 4 červené DIODY


Zaky

Otázka

Ahoj prosím o radu. Vše bylo bez problému, ale najednou dneska dojdu dom, zapnu Xko a blikají červený diody. Říkám, OK bude špatně zastrčenej kabel, tak ho zkusim vyndat a dat zpátky, ale dělá pořád to stejný. Po Xpokusech už jsem zoufalej a myslím, že je to uvnitř Xka. Nemáte/něměli jste někdo takový problém ? Prosím poraďte, nerad bych se ho zbavoval :cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj prosím o radu. Vše bylo bez problému, ale najednou dneska dojdu dom, zapnu Xko a blikají červený diody. Říkám, OK bude špatně zastrčenej kabel, tak ho zkusim vyndat a dat zpátky, ale dělá pořád to stejný. Po Xpokusech už jsem zoufalej a myslím, že je to uvnitř Xka. Nemáte/něměli jste někdo takový problém ? Prosím poraďte, nerad bych se ho zbavoval :cry::cry:

neodesel ti treba kabel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
neodesel ti treba kabel?

To bohužel nwm, nemám kde vyzkoušet jiný kabel, ale je to hodně nepravděpodobný, byl uplně v pohodě ( jinak je to VGA kabel, přesněji tenhle : http://www.esubagames.eu/produkty/xbox-360/prislusenstvi-ovladace/vga-hd-av-cable obchod je jen orientační )

může to bý kabelem nebo výstupním AV

pokud nemáš druhej kabel nezjistíš

Právě, 2. kabel nemám. Mě jen mate, že vše v pohodě a najednou tohle, musí to být kabelem ... :(

P.S. : U vstupu kabelu do Xka se kabel mírně hýbe, jak kdyby nebyl v té správné poloze, ale i když ho přidržím jakoby správně, nepomáhá to.

Jinak díky moc, třeba se někomu přihodil stejnej problém .. Doufám, že se to vyřeší ..

EDIT: Tak jsem koupil nový kabel a naprosto stejný :( Nechápu to. Ale díky těm, co mě poradili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu