Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

FAKE karta?


TheD

Otázka

Od ty doby co mam psp mam potize s nahravanim dat. Nejdriv mi vubec nesly iso hry, pak zas naky i jo, pak zas byli problemy s videem a saveama (corrupted) ... taky update mi nesel nez sem udelal format Memory Stick. A ted mi zase kdyz zapnu WWE naskoci po logu PSP cerna obrazovka a PSP vypne. Myslite ze je to FAKE kartou? Nemuze to byt vadnym PSP? Nerad bych koupil new kartu kdyby to nebylo kvuli ni. Mam Sony Memory Stick.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Urcite investovat do SanDisk karty... reinstal firmwaru, klidně i na stejný;) a párkrát nejdriv zkus zformátovat kartu...;) pak si taky zkus udělat testy v testu karet abys vedel jakej ma zapis a cteni :D;)

EDIT: jo ty pluginy ...taky zkus ;) jinak snad ve VSH menu (select v XMB menu) mas nastaveno SONYNPNnejaky cislo xD a nebo v UMD mech. UMD ze?:D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkus se zbavit cekrejch pluginu atd... mozna i zformatovat falsh1 pres recovery menu

Sem laik xD Do recovery se mi nechce ale PTAM se jestli je mozny ze je chyba v PSP, pluginy nemam zadny..cistej CFW 5.00 m33-3 vcera nahozenej.

Kde je ten test na fake? Hledam,hledam a nic.

Urcite investovat do SanDisk karty... reinstal firmwaru, klidně i na stejný;) a párkrát nejdriv zkus zformátovat kartu...;) pak si taky zkus udělat testy v testu karet abys vedel jakej ma zapis a cteni :D;)

EDIT: jo ty pluginy ...taky zkus ;) jinak snad ve VSH menu (select v XMB menu) mas nastaveno SONYNPNnejaky cislo xD a nebo v UMD mech. UMD ze?:D;)

Takze myslis ze to teda je kartou a ne chyba v PSP?

EDIT: marek_2080: Pls říkáš offtopic, kam teda mám takovejhle problem psat? Dík.

těžko říct, může to být jak HW tak SW chyba a jak na kartě tak na PSP :D;)

btw. zkus kartu v jiném PSP pokud mas moznost ;)

Moznost nemám :( ale podle me bude problem na karte, protoze jeste predtim formatem, s emi stavalo ze kdyz sem udelal novou složku a nic od ni nedal, tak pri dalsim pripojeni sem v ni mel uplny nesmysly ktery meli velikost 87gb prej :D Netusim jak se to tam mohlo vejit ale je to divny xD Kazdopadne kde je ten test na fake kartu pls.

marek_2080: pouzivej edit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Test je tady : http://console-forum.net/showthread.php?t=12984

V recovery zforamtujes flash1 takhle : Pri startu drzis "R" potom najedes na "Advanced" a nakonec "Format flash1 and reset settings" psp se vypne a zapne a musis vse znovu nastavit

Pres co pripojujes kartu k pc ? pokud pres psp zkus jiny miniusb kabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu