Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak přidávat hry stažené z PC do PSP?


kolb

Otázka

Potřebuji poradit.

Když si stáhnu na PC nějakou hru (Třeba z psp-hacks.com) Tak to jsou dvě složky. Jedna složka je: smw a druhá je smw% . Tyto složky přejmenuji na: _SCE_smw a %_SCE_smw . Potom obě složky natáhnu do x:/PSP/GAME/ty dvě složky. Potom odpojím USB kabel a jdu v PSP do Game/ Memory Stick a tam jsou dvě hry (I když jsem natahoval jenom jednu hru) Jedna hra se jmenuje Corrupted Data a ta druhá nemá název ale je tam obrázek i s hudbou. Když se pokusím obě věci zpustit tak to napíše:

This game cannot be started.

The data is corrupted

Jak to mám vyřešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Potřebuji poradit.

Když si stáhnu na PC nějakou hru (Třeba z psp-hacks.com) Tak to jsou dvě složky. Jedna složka je: smw a druhá je smw% . Tyto složky přejmenuji na: _SCE_smw a %_SCE_smw . Potom obě složky natáhnu do x:/PSP/GAME/ty dvě složky. Potom odpojím USB kabel a jdu v PSP do Game/ Memory Stick a tam jsou dvě hry (I když jsem natahoval jenom jednu hru) Jedna hra se jmenuje Corrupted Data a ta druhá nemá název ale je tam obrázek i s hudbou. Když se pokusím obě věci zpustit tak to napíše:

This game cannot be started.

The data is corrupted

Jak to mám vyřešit?

No takze corrupted data hra neni:DA skus to dat do X:/PSP/GAME150 treba mas jinak nastavenej kernel:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
inac ja som tu uz napisal :lol:

Napsal jsi to o 3 minuty dřív než já. A myslíš že já si aktualizuju stránku každý 3 minuty?

Jinak tím že sis tam dal 3.03 sis prozatím zazdil možnost hrát hry stažený z netu. Příště si přečti topic pro začátečníky než se do něčeho po hlavě vrhneš!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže musim počkat, až Sony vydá novej Firmware?

Neber to osobně ale připadá mi, jako bys vůbec nepřemýšlel. Myslíš že sony ti dovolí na nejnovějším FW hrát nelegální hry? NE. Takže tys udělal právě tu chybu a na nejnovější FW updatnul. A jediné co ti zbývá je počkat než hackeři tento FW prolomí a vydají downgrade na starý FW 1.5, který je celý otevřený a dají se na něm hrát hry z netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu