Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Moje amatérské videorecenze psp her


kuba741

Recommended Posts

  • Odpovědi 172
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Normálně bych se válel smíchy a nedával z toho, protože název odpovídá skutečnosti amatérské videorecenze.

Škoda, že nepoužíváš remote joy a podobné vychytávky a neumíš editovat video a vkládat připravené komentáře atd. Prostě jak říkáš amatérské.

Ale je fakt, že ti je 12 a toho si cením, že v takovém věku se do toho pustíš a snažíš se. Pokud tě to fakt baví, tak u toho zůstaň. Časem nasbíráš drahocené zkušenosti a přijdeš na nové možnosti jak to točit. Hlavně si vylepšíš řečnické dovednosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Msuim souhlasit se všemi kritiky. Je to sice vtipný jak to děláš, ale to co děláš není recenze, ale komentovaný Gameplay. Měl by sis koupit pár čísel třeba Levelu, přečíst si je a pak ti snad dojde jak by recenze měla vypadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak lidi je to 12ti letej kluk,označil to jako AMATERSKA recenze, nevím o nikom jiným v ČR kdo by tohle dělal(jestli nemám pravdu, tak budu jenom rád) a pro udělání si obrázku o hře je to dobrý, tak nevím proč to pomlouváte. Je to dobrá snaha.

Videorecenze dělá spousta lidí, mrkni se třeba na check.point, taky byli amatéři, a podívej se na jejich projekt teď. Tady jde jen o to, že tohle se zkrátka recenzím ani trochu nepodobá, radši ať si nejdřív zkusí psát normální recenze, ať nabere trochu zkušeností. Ale jako komedie celkem dobrý :lol:

EDIT: Lol, videorecenze pro street, ,,nejdříve si prohlédneme obal'' to mě dostalo totálně :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyby které děláš:

1. Ukazovat obal ? To je fakt totální zhovadilost. Největší blbost však byla ukazovat tam manuál, stránku po stránce

2. Připrav si ty komentáře, než začneš natáčet, pak se alespoň vyvaruješ obrovské spoustě chyb. Nejvíc mě dostalo asi u NFS: Most Wanted: ,,Já vám tady ukážu obal, můžete si prohlídnout, mě se fakt líbí, jeden z mnoha, který se mi líbí, mě se líbí hodně obaly, ale fakt tenhle se mi jako líbí hodně'' mno, tak myslím, že tahle věta je ehm, no radši nic

3. Jestli chceš dělat trošku profesionálnější recenze, tak se proboha nezmiňuj, kolik má ta hra stažená, to snad ani není pravda

Jinak, jak už jsem psal, tvé recenze se opravdu nedají považovat za recenze, srovnávat například Simpsonovi s MoH je fakt neskutečný, ale dobře, zkus alespoň trošku vypilovat ty komentáře atd. a bude to ok. Hned mě tu nekamenujte, že je mu 12, to už jsem slyšel 100000, jen jsem upřímný.

PS: A přestaň říkat na začátku každý ,,recenze'' to stejný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg proc ho porat komentujete jake ma nedostatky (sice ma nedostatky)ale uz jen to ze se do toho pustil a dal to sem se ceni ja myslim ze to ma moc pekne a jiste se zlepsi vetsinou to tak proste byva ze ty prvni vytvory sou horsi ale i to jde zpravit jinak chtel bych videt vas xD komentovat umi opravdu kazdy ale neco vytvorit je uz neco jineho xD kubo jen pokracuj nenech se odradit .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zapnu si tu recenzi a hned na zacatku na me z te bedny vykrici cosi ve stylu Dobry den!! ale dobry az na nektery hlasky ale na to ze je to amaterska recenze natacena zmobilu a ze je ti 12 tak je to dobre ale mel bys si napsat komentar predem a trochu se ho naucit (-:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velmi dobre, aj ta xkova recenzia bola vyborna, kedy urobis dalsiu na psp ?

ehm, ta xková byla výborná ? :lol: mno vzhledem k tomu, že na té kameře nešlo nic vidět, tak bych ji zrovna za výbornou neoznačil, taktéž říci, že burnout jsou jen kopie NFS, mno nvm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted sem se dival na to xko a to se opravdu moc nepovedlo ta hra na xku ma mozna dobrou grafiku ale to video nikoliv jinak to nemuzu nijak soudit prtze v xku se nevyznam vubec xD kubo pokracuj v PSP hrach pls jaka bude dalsi?budes v PSP hrach pokracovat dal nebo si to vzdal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu