Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HDMI u lcd monitoru


ME3

Otázka

Cus,mel bych dotaz na ty,kteri maji LCD monitor s HDMI nebo bez HDMI a meli moznost videt tu druhou moznost monitoru(myslim videt oboje i pripojeni pres HDMI kabel kdy monitor ma HDMI vstup a pak i tu druhou moznost ze monitor nema HDMI vstup a musi se xko pripojit pres nejaky ten druhy druh kabelu...DVI nebo tak nejak proste ten kvalitnejsi hned po HDMI :) )

No a chtel bych se zeptat jak se lisi kvalita obrazu..jestli je to treba u 22" LCD monitoru hodne znat atd...

Dekuji moc za kazde rady a pomoc..

P.S. Pls nepiste ze je jasny ze pres HDMI to bude o 100% jasny....piste jen ti kteri stim maji uz skusenost a pohli na vlastni oci porovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no chtel bych si koupit nejaky s Full HD rozlisenim...ale monitor ktery ma full hd +hdmi vstup...tak ty uz jsou drahe okolo 8tisic...

Tak proto se ptam jakej bude rozdil kdyz si koupim monitor s full HD bez HDMI a pripojim to pred DVI kabel a nebo koupim monitor s full HD a pripojim to pres HDMI kabel....a velikost tak 22-24"...jestli to bude tak hodne znat ten graficky rozdil....

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dik moc

Takze jestli to dobre chapu....mam xbox zatim jen hraju na 10 let stare crt ctvercove TV.....a koupim si LCD monitor dejme tomu sirokouhly 24" znacku ted nechame byt ale asi samsung :) a bude full HD a pripojim to pred DVI (to je pry kvalitni pripojeni hned po HDMI) tak to bude stejne jako kdyz to propojim pres HDMI....ale porad lepsi obraz jak na crt televizi jak hraju ted-snad o dost kdyz by to byl full HD....a to by mi melo jit i 1080p ne?

Fakt moc dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dik moc

Takze jestli to dobre chapu....mam xbox zatim jen hraju na 10 let stare crt ctvercove TV.....a koupim si LCD monitor dejme tomu sirokouhly 24" znacku ted nechame byt ale asi samsung :) a bude full HD a pripojim to pred DVI (to je pry kvalitni pripojeni hned po HDMI) tak to bude stejne jako kdyz to propojim pres HDMI....ale porad lepsi obraz jak na crt televizi jak hraju ted-snad o dost kdyz by to byl full HD....a to by mi melo jit i 1080p ne?

Fakt moc dekuju

Presne tak, akorat na DVI ti nepujde zvuk, takze to budes muset vyvest pres AV konektor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to jsem moc rad...ted uz jen sehnat nejaky levny LCD monitor nejlepe 24" a samsung protoze tuhle znacku vsichni chvali....pry uz jsou o dost dal s vyvojem LCD monitoru nez ostatni znacky...

A taky aby to byl Full HD :D a bez HDMI klidne teda :)

Kdyby nekdo nejaky nasel nebo vlastni byl bych rad aby ho sem dal a nasal treba svoji spokojenost nebo skusenosti s tim a tim monitorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

koupil bych 22" Benq E2200HD u nas uz je k sehnani za cca 4200,- je to full HD s HDMI

a jestli chces kupovat nakou 24" za cca 8000,- koupil bych radsi samsung 32" tv HD ready http://www.megaobchod.cz/audio-video/samsung-le32a436-849903.html

kde ji maj za nakych 10.200,- sice to neni full hd ale vetsi uhlopricka a obraz je na ni suprovy...kdyz jsem porovnaval rozdil oproti te stejne full hd rozdil minimalni za spousty penez navic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jeste jsem se chtel zeptat jak to teda je s kvalutou pripojeni 1.HDMI 2.DVI 3.VGA

Je to doopravny tak?nebo nejak jinak?

HDMI jde srovnat s DVI, nekdy mas DVI i lepsi nez HDMI, zalezi na konkretni TV/monitoru, ale vzdyt uz jsem ti posilal dva clanky, kde mas srovnani obou technologii

VGA je z tech tri nejhorsi, je to analog.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu