Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Novy nebo stary model?


Smrtonos

Otázka

Ahoj . Objednal jsem si X360tku . Byl jsem informovan , že datum vyroby je 10-07-08 . Tak jsem se chtel zeptat jestli to je nová nebo stará verze. Kvůli tomu jestli je řešené lépe to chlazení . Mam strach z RROD. HDMI vystup nema.... Je to premium verze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak to je asi blbost, když je vyrobeno 10/7/08 a nemá HDMI. Někdo tě špatně informoval. Jestli fakt HDMI nemá, tak měj strach z RROD, protože tě s největší pravděpodobností jednou potká, třeba tak, jako potkalo mě:)

Ahoj . Objednal jsem si X360tku . Byl jsem informovan , že datum vyroby je 10-07-08 . Tak jsem se chtel zeptat jestli to je nová nebo stará verze. Kvůli tomu jestli je řešené lépe to chlazení . Mam strach z RROD. HDMI vystup nema.... Je to premium verze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ať ti vyfotí vzadu ten štítek a když tam bude to datum, co jsi uvedl, tak to HDMI musí mít.

Vše je jen .. je z aukce dotycny psal ze je uplne novy po vymene z reklamace... bud dotycny nerozpozna HDMI nebo ...sem naletel?

Konkretne : http://www.aukro.cz/item501059731_xbox_360_5_originalnich_her.html#gallery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Říká že to nema HDMI vystup ale datum vyroby je vyraženo ze zadu takovy jaky je tak ja nevim? Je tu možnost ze to bude novejší typ u kteryho nehrozi tak moc RROD? Nebo je to stejny jako ty první Xboxy?

Jakože RROD se docela bojim . Rikal ze tato konzole byla prave kvuli tomu vyměnena a že ta co mi posila je nehraná a ten datum tam je vyraženej

Pořídil jsem i foto kde jde videt výroba a opravdu nema HDMI vystup

<a  href=image067ln9.th.jpg' alt='image067ln9.th.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale zas...... datum a rok vyroby?

Mno a kdyz se to stane a clovek nema zaruku... to s tim pak muzu jit do popelnice?

Tak podle stranek http://www.360drives.com je mozne mit verzi bez HDMI, viz tento borec http://www.360drives.com/profile/4237, ten ma MFR date 2008-11-25.

Ale jak je to s HW a jeho odolnosti na RRoD ti nereknu, osobne jsem se s takovou raritou nesetkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mno me to dojde tak ve strdedu nebo ctvrek tak uvidim teda mno :/ ... nevis kolik stoji pozarucni servis neporuseneho a originalniho Xboxu? konkretne toho RRODU

To vubec netusim, ale tam meni celou desku, tak si myslim, ze se mozna vyplati koupit novy XKO, nez davat penize za opravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Podle obrazku je to verze bez hdmi , ktera je vice kazova (RROD) .

Ze je tam takove datum vyroby je pochopitelny , protoze mu box vymenily za novy a jelikoz reklamoval svuj box bez hdmi tak mu proste s hdmi dat nemohly, je to jiny vyrobek...

Podle me neni co resit , lock ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu